Banner alanı

3 sene önce markette herkes bana bakmıştı ?

• Konbuyu başlatan haber58
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görüntüleme : 2K

haber58

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
İnancım gereği faiz yemem. Yiyenlere de saygısızlık yapmam. Alışveriş ederken ben kasıl kazanırım onu anlatayım. Ama bunu okurken sizde anlatacaksınız ona göre. Öyle bedava taktik alıp da boş boş saol falan kabul etmem.

3 Sene önce büyük bir markete gidip kocaman alışveriş arabasını Duru'nun zeytinyağı özlü sabununu doldurduğumda oradaki herkesin gözü faltaşı gibi açılmış ve beni izliyorlardı. Resmen alışveriş arabasını fulledim sabunla. 2 sene daha yeter. Yani 5 senelik almışım. Asla satmam sabunu sadece kullanmak için. Geçen bir fiyatına bakayım dedim 4 katı olmuş neredeyse. Ben böyle kazanıyorum. Çalma çırpma yapamadığım için.

Ya siz nasıl kazanıyorsunuz ?

haber58

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
1 almak yerine 5 almak stoklamak değil. Zamlardan etkilenmemektir. Şayet aldıklarını satmak amacıyla yapıyorsan o stokçuluktur ve kötü birşeydir. Çok şükür kötülerden sakınan tarafında yer alıyoruz ))

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Zamanında daha çok indirimli kuponla ürünler alabiliyorduk ama artık indirim kovalamak dahada zor oldu.
Bende indirim günlerinde ihtiyacım olan üründen toplu alıyorum böyle az çok kar edebiliyorum genede.

Styline

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Büyük boy ürünler daha uyguna geliyor. Benim yöntemim bu.