Banner alanı

Aliexpress Dispute problemi

• Konbuyu başlatan timcik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görüntüleme : 2K

timcik

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar merhaba, 400 tllik ram aldım ürün bozuk çıktı, dispute açtım,ama tam iade etmediler parayı, sadece 82 tl iade ettiler ,82 hesaba geçti, e haliyle dispute süresi bitti,tekrar dispute açamıyorum , satıcıya adresini ver ürünü iade edim paramı geri ver dedim, adresi gönderdi, ürünü göndersem parayı geri verir mi, dispute açamıyorum rica etsem yardımcı olur musunuz,satıcı ürünü geri gönder parayı iade edim dedi ben de kabul etmedim kargo fiyatı yüksek tutuyor diye ,

cos4r

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Dispute kısmında satıcı sizi oyuna getirmiş olma durumu çok yüksek. Böyle durumlarda site önce satıcı alıcı anlaşsın anlaşamazsa ben devreye girerim diyor. Büyük ihtimalle de satıcı size bir meblağ teklif etmiş sizde farkında olmadan onaylamışsınız

timcik

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Dispute kısmında satıcı sizi oyuna getirmiş olma durumu çok yüksek. Böyle durumlarda site önce satıcı alıcı anlaşsın anlaşamazsa ben devreye girerim diyor. Büyük ihtimalle de satıcı size bir meblağ teklif etmiş sizde farkında olmadan onaylamışsınız
hayır onaylamadım dispute bitince ,aliexpress devreye girdi,82 tl iade etti

timcik

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
1.PNG

Ekli dosyalar

• 2.PNG
    2.PNG
    81.9 KB · Görüntüleme: 3
  • 3.PNG
    3.PNG
    91.5 KB · Görüntüleme: 2
  • 4.PNG
    4.PNG
    80.9 KB · Görüntüleme: 2
  • 5.PNG
    5.PNG
    46.8 KB · Görüntüleme: 3

Admin

Administrator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Aliexpress destek birimine konuyu sormayı denediniz mi? En doğru o şekilde destek alabilirsiniz diye düşünüyorum.

cos4r

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Satıcı ürünü bana geri gönder paranı vereyim demiş. Geri vermem parayı da vermem diyemiyorsunuz. Eğer elit üye değilseniz müşteri hizmetlerinden de çok birşey beklemeyin

timcik

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Satıcı ürünü bana geri gönder paranı vereyim demiş. Geri vermem parayı da vermem diyemiyorsunuz. Eğer elit üye değilseniz müşteri hizmetlerinden de çok birşey beklemeyin
altın üyeliğine sahibim,
bir de satıcı ile konuştum en son bunu dedi

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    61.8 KB · Görüntüleme: 6