Banner alanı

Bu iş legal mi illegal mi?

yucuksucuk

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba sizce yemeksepeti hesap satışları yasal mı yoksa değil mi yani sonuçta hesaplara kupon tanımlanıyor fakat bu hesaplar botlarla açılıyor ve sizce yasal değilse hangi sebeple yargılanırız

adgjm33

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
yemeksepeti eğer isterse hukuk adamlarını bu işe yönlendirir. ve hangi hesaptan hangi kredi kartıyla ne kadar indirim sağlandıysa faiziyle geri isteyebilir.

yucuksucuk

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Peki sonuçta kuponlari Yemeksepeti vermiyor mu neden böyle bir hakka sahip oluyorlar

yucuksucuk

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Forumda neredeyse herkes bu işle uğraşıyor bence bu konuyu tartışmalıyız satıcıları bekliyorum .d

enomen

Moderator
Ticaret puanı - 100%
5   0   0
Merhaba sizce yemeksepeti hesap satışları yasal mı yoksa değil mi yani sonuçta hesaplara kupon tanımlanıyor fakat bu hesaplar botlarla açılıyor ve sizce yasal değilse hangi sebeple yargılanırız
Bence yasal değil.

enomen

Moderator
Ticaret puanı - 100%
5   0   0
Peki sonuçta kuponlari Yemeksepeti vermiyor mu neden böyle bir hakka sahip oluyorlar
Çoklu hesapları tespit edip engellemeye çalışıyorlar.
Kuponları herkesin 1 hesabı olacak şekilde dağıttıklarını düşünüyorum

CerrahPaşalı Halit

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Çoklu hesapları tespit edip engellemeye çalışıyorlar.
Kuponları herkesin 1 hesabı olacak şekilde dağıttıklarını düşünüyorum
Evet tam olarak öyle her bir numaraya 1 defa hak sunuyorlar. Bir kişi için 1 defa hak
Aslında yemeksepetinin işine geliyor dolaylı yollar ile yasal olmayan işler yapıyorlar. İnternet üzeri açık açık konuşmam sakıncalı ama yemeksepetinin işine gelmeseydi zaten şu anda kupon diye bir şey olmazdı. Ama yakında kuponun sonu geliyor diyeyim 1-2 aya kapanır.

Herkese iyi forumlar..

yucuksucuk

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Evet tam olarak öyle her bir numaraya 1 defa hak sunuyorlar. Bir kişi için 1 defa hak

Aslında yemeksepetinin işine geliyor dolaylı yollar ile yasal olmayan işler yapıyorlar. İnternet üzeri açık açık konuşmam sakıncalı ama yemeksepetinin işine gelmeseydi zaten şu anda kupon diye bir şey olmazdı. Ama yakında kuponun sonu geliyor diyeyim 1-2 aya kapanır.

Herkese iyi forumlar..
Peki neden enfes50 deki gibi hesaba tanımlı kuponları da bir kereye mahsus yapmıyorlar banada bu garip geliyor 😂😂 Yani telefon konusunu diyorum mesela enfes50 de hesabı silsekte bidaha kendi numaramızdan sipariş veremiyoruz ama hesaba tanımlı kuponlarda mümkün