Banner alanı

DZ09 AKILLI SAAT

• Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 4K

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

Ürünü 0 beklentiyle aldım kamerası fiyatına göre iyi gene,mesajlaşma telefon ile görüşme özellikleride var.​
Whatsapp,facebook,twitter vs. de var.​
Sim kart desteği ve bluetooth desteğide var.ister bluetooth ile internete dolaşıp telefonla görüş ister sim kartı ile.​
Sim kart taktıktan sonra imei 120 gün sonra kapanıyor ama sonra imei atılabiliyormuş kolay diyorlar atması.​
bu fiyata saat alınıyor normalde,adamlar akıllı saat satıyor :D
tavsiye ederim :)

Dibin dibi fiyatlı ürünleri bu uygulama ile fiyat geçimine bakarak öğrenilmiştir
Uygulama nasıl kullanılır
Ayrıca bu uyuglama ile ürünlerin daha ucuzunu bulup satın alabiliyorum :) Çok faydalı bir uyugulama sizede faydalı olursa ne mutla :)
ben bu uyuglama sayesinde şimdiye kadar aldığım ürünleri ortalamada %30 daha indirimli alabildim.
1 YIL SONRA EDİT: Fikrimi değiştirdim T8 akıllı saatide iyi bir alternatif :)

[font=arial, verdana, sans-serif][font=arial, verdana, sans-serif][font=arial, verdana, sans-serif]SSS[font=arial, verdana, sans-serif] DZ09 GETIHU of Giyilebilir Cihazlar Akıllı Izle
[font=arial, verdana, sans-serif]Q1: diller destek DZ09 yapar Ne tür? dilini değiştirmek için nasıl?
[font=arial, verdana, sans-serif]A1:[font=arial, verdana, sans-serif] İngilizce, İtalyan, alman, lehçe, İspanyolca, fransız, türk, portekizce, rus
[font=arial, verdana, sans-serif]ayarı Rota: Ayarları-Telefon Ayarları Dil-ihtiyacınız dili Seçin

[font=arial, verdana, sans-serif]Q2: bu iPhone ve Android Telefon ile uyumlu Olduğunu?
[font=arial, verdana, sans-serif]A2: Bu İzle Android akıllı telefonlar ile tam uyumludur.
[font=arial, verdana, sans-serif]iPhone için, iPhone için APK yoktur çünkü bunu açık vermedi. yani[font=arial, verdana, sans-serif] [font=arial, verdana, sans-serif]aşağıda 7 fonksiyonları iPhone senkronize edebilirsiniz: SYNC aramalar, pedometre, takvim, kronometre, hesap, çalar Saat, müzik (Bluetooth)

[font=arial, verdana, sans-serif]Q3: Ne pakete dahildir?
[font=arial, verdana, sans-serif]İzle * 1
[font=arial, verdana, sans-serif][font=arial, verdana, sans-serif]ekran Koruyucu * 1
[font=arial, verdana, sans-serif]USB Kablosu * 1
[font=arial, verdana, sans-serif]kullanım Kılavuzu * 1
[font=arial, verdana, sans-serif][font=arial, verdana, sans-serif]perakende Kutu * 1
[font=arial, verdana, sans-serif][font=arial, verdana, sans-serif]

[font=arial, verdana, sans-serif]

[font=arial, verdana, sans-serif]

Moderatör tarafında düzenlendi: