Banner alanı

Ekranlı Oto Teyp ( Aliexpress ) Podofo 2 din araba radyo

• Konbuyu başlatan sozmen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görüntüleme : 1K

sozmen

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba arkadaşlar sizlere bir ürünü anlatmak istiyorum. Bu ürünü anlatmamın sebebi kendim aldım kullandım bu yüzden alacak olanlara fikir olması açısından anlatmak istedim. Aliexpress'den almış olduğum ekranlı oto teyp elime ulaştı ve kullanmaya başladım. Almadan önce çok tedirgin olmuştum gelir mi gelmez mi ? Gelirse kırık mı gelir ne olur falan diye baya düşündüm ama yorumlarda baya bi Türk kullanıcıdan yorumlar vardı ve aldım bende. Ürün çok kısa sürede elime ulaştı. Ürüne gelecek olursak aracım 2005 model Opel Corsa ve montajı çok kolay oldu yanında gelen çerçevesi ile de hiç bir boşluk ve kötü görüntü olmadı. Ses çıkışı olsun görüntü kalitesi olsun gayet güzel. Üstelik ülkemizde 350 400 liraya aldığınız bir ürünü daha ucuza alabilmenin mutluluğu da var tabi. Bluetooth, usb bellek takılması falan gayet başarılı bir ürün. Ürünün yazılım güncellemesi de var bu güncellemeyi yaptıktan sonra görüntüsü daha modern bir hale geliyor ve açılışa araç logosu koyabilme şansınızda oluyor. Birde tabi içerisinden geri förüş kamerası kabloları ve kumandası tam takım olarak gelmesi de beni çok mutlu etti. Ben açıkçası geri görüş kamerası beklemiyordum.
Sizde ürünü görebilirsiniz.

Admin

Administrator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ürünün fotoğrafları var mı hocam sizin çektiğiniz?
2009 Fiestaya nasıl olur acaba

sozmen

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ürünün fotoğrafları var mı hocam sizin çektiğiniz?
2009 Fiestaya nasıl olur acaba
Ürünün fotoğraflarını yarın gün içerisinde çekip paylaşacağım benim bir arkadaşım fiesta 2005 model almıştı zaten ondan gördüm çerçeve kenarı biraz boş kaldı ama gayet hoş duruyordur ama 2005 modeldi