Banner alanı

Günlük Kazanç Sağlayan Facebook Hesabı

• Konbuyu başlatan sdeccal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 415

sdeccal

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
+18 Net Kazançlı 2013 İlk Mailli Kurulum Facebook Hesabı İlk Maille Birlikte Satılık Hesapta birde sayfa açık fotoğrafta mevcut

Kazanç ; İyi sohbet ederseniz ve birde kız arkadaşınız var ise veya ses değiştirme uygulamanız var ise haftalık minumum 1 - 1.5k arası yok ise günlük minumum 200 haftalık 600 -700 (fiyatlar hemen hemen somutlandırılmış fiyatlardır , daha iyi sohbet ederseniz işi büyütürseniz kazançlar 2 katına bile çıkabilir)

Hesabı Alırsam Ne Yapıcağım, Nasıl Kullanacağım? ;

Ben belirttiğim gibi dayılardan para koparmak için kullanıyordum ve neredeyse son 1 aydır uğraşmıyorum (zamanım olmuyor spor iş vs derken) ve hesabı satmak istiyorum uğraştığım zamanlar günlük minumum 300 haftalık 1000 tl filan kazanabiliyordum duruma veya konuşma tarzına göre kazanç artıyordu

Alan kişi kısaca bu işe devam etmek isterse neler yapıcağını, nasıl kullanacağını, nasıl yol izleyeceğini, nasıl sohbet edeceğini, fotoğrafları nerden bulucağını, nasıl fotoğraflar kullanacağını, ne yapması gerektiğini A dan Z 'Ye en ufak detayına kadar anlatıcağım + 600 tane ses olan fake kız ses arşivi de atacağım günlük minumum 200 haftalık 600 tl kazanç sağlayabilir hiç bilmeyen herhangi bir insan bile

Eğer bir kız arkadaşınız, veya ses değiştirme programınız varsa bu kazançlar sadece 2 dakika sesli görüşerek nasılsın filan diyip 2 katına da çıkarılabilir sormak istediğiniz her soru için yazabilirsiniz

Fiyat: Teklif Üzerine Satıyorum Pm Atabilirsiniz Teklifiniz İle

Başka merak ettiğiniz birşey var ise hesap ve iş ile ilgili yazabilirsiniz

Ekli dosyalar​