Banner alanı

İlk 3 Damacana Su 1 TL Bisu

• Konbuyu başlatan Admin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görüntüleme : 3K

Admin

Administrator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bisu uygulaması üzerinden mobil ödeme ile vereceğiniz ilk 3 damacana su siparişleri 1 TL.
Kampanyaya katılan firmalar aşağıda belirtildi bunlar haricinde ise ilk damacana siparişi ücretsiz olabiliyor.
Kampanya detayları linktedir.
Ek olarak eğer boş damacananız yoksa depozito ücreti alıyorlar veya damacana değiştirme ücreti de alabilirler firma değiştirirseniz.
İlk 3 Damacana Su 1 TL Bisu

ibrahimyzr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
Yeni bir kampanya var. Ek konu açmıyorum. Appgallery uygulaması üzerinden 17 tllik indirim kodu veriyor. O kod ile 4 tane 5 lt su şişesi alabiliyorsunuz ve 0 tl ödüyorsunuz hopi hesabınınz varsa daha kolay oluyor. Farklı numaralar için bisu farklı hesap olması gerekiyormuş. Ben bugün sipariş verdim geldi. Hamidiye suyu verdim. 2 tane sipariş geçtim birisi yarın teslim edilecek :)

enomen

Moderator
Ticaret puanı - 100%
5   0   0
Yeni bir kampanya var. Ek konu açmıyorum. Appgallery uygulaması üzerinden 17 tllik indirim kodu veriyor. O kod ile 4 tane 5 lt su şişesi alabiliyorsunuz ve 0 tl ödüyorsunuz hopi hesabınınz varsa daha kolay oluyor. Farklı numaralar için bisu farklı hesap olması gerekiyormuş. Ben bugün sipariş verdim geldi. Hamidiye suyu verdim. 2 tane sipariş geçtim birisi yarın teslim edilecek :)
Appgalery hala devam ediyor mu?