Banner alanı

kendi restoranına sipariş geçip zengin olanlar

Raskolnikov

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bunu yapanlar varmış ve yeni öğrendim

pentanoxite

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
yemeksepetinden dava yediklerinde kaç katını ödeyecekler haberleri olsa yapmazlar ama cahillik görürler sonucunu :D

Mustafamsıım

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Bence sakın deneme. Ben çok küçük bir tutar ile yaptım ve şuan davalığız. Hatta ben değil bunu yapan herkes davalık. Bulaşma sakın bu ara

Raskolnikov

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bilmiyorum neden kimseye bir şey olmuyor anlamadım

kaiza

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
günde 200-300 sipariş geçen var abi rahat olun millet götürdü bile parayı :)

Hasanvural44

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Aga demeyin restoranı açtım yapıcam günlük 30-40 sipariş geçmeyi planlıyorum

hoobstank

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
Asla ve asla yeni açılan hesaplardan restoranta yorum ve değerlendirme atmayın.Restorant ip si ile sipariş ip sini farklı tutun sipariş ip sini her seferinde değiştirin. Sipariş adreslerini farklı tutun. Eğer yeni restorantsanız jokerlere katılın. Gerçek siparişleri çıkarmaya özen gösterin, sipariş iptal etmeyin ve açık durma süreniz hep uzun olsun. Bunları söylüyorum çünkü piyasada çok acemi var işin ciddiyetinin farkında değiller yaptığınız işe özen gösterin aman yapayım 1 ay kazanır bırakırım kafasıyla girerseniz hem kendinizi riske atarsınız hem piyasayı. Dediğim unsurlara dikkat ederseniz yakalanmazsınız ve hesapları alabiliyorsanız sunucu üzerniden çekilen tokenlı hesaplardan sipariş verin. Bizim yazılımımızda yakalanmamanız için her seferinde farklı bilgisayardan sipariş veriliyor gibi gösteriyor. Bol kazançlar diliyorum herkese.

Son düzenleme:

spykinqer

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben de diyorum kim alıyor bu hesapları. Biz 20 lira kaçırıyoruz günahımız büyük asıl siz ne yaptığınızın farkında mısınız resmen organize dolandırıcılık.

Nevzat abiyi tanıyorum buradaki tüm satıcıları da bunları da şikayet edeceğim umarım buraya bağlanırken aynı ipyi kullanılacak kadar enayisinizdir

pentanoxite

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ben de diyorum kim alıyor bu hesapları. Biz 20 lira kaçırıyoruz günahımız büyük asıl siz ne yaptığınızın farkında mısınız resmen organize dolandırıcılık.

Nevzat abiyi tanıyorum buradaki tüm satıcıları da bunları da şikayet edeceğim umarım buraya bağlanırken aynı ipyi kullanılacak kadar enayisinizdir
Bu kendi restoranına toplu sipariş geçen karakter yoksunları yüzünden çöktü zaten yemeksepeti piyasası numarayı bitirenler bunlar oldu. Hepsini gördükçe şikayet etmek lazım gerçi bizim şikayet etmemize kalmadan yemeksepeti davayı açacak bunlara. Aldıkları paranın faiziyle 10 katı tazminat ödesinler de akılları başlarına gelsin

pentanoxite

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Yemeksepeti zaten rahatlıkla tespit ediyor bunları, açıp bakıyor bir restorandan haftada 1000 adet ENFES40 ile sipariş verilmiş. e yeni hesap kullanan herkes buradan mı verecek? incelemeye bi alıyor hepsi aynı ip adresinden sonrası malum :D

Dydnlee

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Yazanlar herkesi cahil sanıyor herhalde adam bırakın aynı ipyi farklı vds bile kullanıyor.

Mustafamsıım

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Yazanlar herkesi cahil sanıyor herhalde adam bırakın aynı ipyi farklı vds bile kullanıyor.
Şu cümle o kadar saçma ki.. Bu durumu bizzat yaşadım ben. Vds ip bilmem ne boş. İstediğin kadar farklı olsun yemek sepeti fark ettiği an restorantı kapatıyor ve parayı talep ediyor. Ve bir daha yemek sepetini açtırtmıyor o restorantın. Kuponlu siparişleri verenlere bir şey yapmıyor yapamaz da.