Banner alanı

Merhaba arkadaşlar

• Konbuyu başlatan Admin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görüntüleme : 925

Admin

Administrator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba arkadaşlar bu bölüm kendimizi tanıtmak ve kaynaşmamız için açıldı. Bu bölüme yeni konu açarak sizde kendinizi tanıtabilirsiniz.

Ben kısaca kendimden bahsedeyim.

Adım Serkan ve İstanbul'da yaşıyorum. Aslen Karabüklüyüm evliyim eşim Eskişehirli.

29 yaşındayım üniversiteyi Eskişehir'de okudum. 13-14 yıldır internet işleri ile uğraşıyorum, hobi olarak yapıyorum bu işi.

Asamed

Moderator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Merhabalar bende Abdulsamed Önder sistemin 23 yaşında üniversite son sınıfım Düzce Yönetim Bilişim Sistemler mezunu olacağım. İnternet vb sistemler sürekli araştırmalar halindeyim. Adıyamanlıyım :)

TürKishMan

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
21 yaşındayim hemşirelik İstanbulda hemşirelik 3.Siniftayim, yakında sizlere hizmet etmeye başlayacağım inşallah 😂. Adıyamanliyim

TürKishMan

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhabalar bende Abdulsamed Önder sistemin 23 yaşında üniversite son sınıfım Düzce Yönetim Bilişim Sistemler mezunu olacağım. İnternet vb sistemler sürekli araştırmalar halindeyim. Adıyamanlıyım :)
Başkan Adıyamanin nerdesindensin

winhack

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Adım Nihat Alanya' da yaşıyorum 21 senedir bilgisayar sektöründe teknik servis ağırlıklı hizmet vermekteyim. Network konusunda çevremdeki insanlardan daha tecrübeliyim. Mikrotik sistemler üzerinde çalışıyorum. Son 10 senedir kendi firmamda çalışmakla birlikte 36 Yaşında olup, evliyim. Bir ayağım Eskişehir' de

Admin

Administrator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Güzel bölüm hocam umarım başarılı olursunuz :)
21 yaşındayim hemşirelik İstanbulda hemşirelik 3.Siniftayim, yakında sizlere hizmet etmeye başlayacağım inşallah 😂. Adıyamanliyim
Sağlık sektörü çalışanlarına sizin nezdinizde Allah sabır ve sağlık versin hocam :)
Adım Nihat Alanya' da yaşıyorum 21 senedir bilgisayar sektöründe teknik servis ağırlıklı hizmet vermekteyim. Network konusunda çevremdeki insanlardan daha tecrübeliyim. Mikrotik sistemler üzerinde çalışıyorum. Son 10 senedir kendi firmamda çalışmakla birlikte 36 Yaşında olup, evliyim. Bir ayağım Eskişehir' de
Valla hocam benimde bir ayağım Eskişehir'de. Bilgisayar sektörü bu aralar çok pahalandı insanlar bu sebeple yenisini alamıyorlar ve daha çok tamire yöneliyorlar sanırım. Siz ne düşünüyorsunuz?

ibrahimyzr

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
2   0   0
Selamun aleyküm.
Hocam ben sınıf öğretmenliği mezunuyum :) Tercüman olarak çalışıyorum.
27 yaşındayım

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Merhabalar bende zamanında kendimi tanıttığım bir konu açmışım gene yazamama gerek yok sanırım :)
Yeni gelen arkadaşlarda hoşgeldiniz memnun olduk :)