Banner alanı

ROCK ZİRCON KULAKLIK İNCELEMESİ

• Konbuyu başlatan iso227
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görüntüleme : 5K

iso227

Administrator
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

Ürünü aldım deneyimlerimi yazıcam şimdi :)

Yorumlarımı yazıcam
Gerçekten dedikleri kadar efsane bir Bass kalitesi olan bir kulaklıkmış.
OSTRY KC06A 200TL değerinde kulaklıkla karşılaştırdım çünkü elimde bu vardı :D Reis sen naptın BMW ile Hacı murat karşılarştırılırmı diyebilirsiniz ama karşılaştırdık artık :D okuyun sonuna kadar yazdıklarıma çok şaşırabilirsiniz :)
birini bir kulağı diğerini,diğer kulağıma takarak bile test ettim :)
Bass kalitesi olarak OSTRY KC06Ayı ROCK ZİRCON ezip geçti resmen. Aynı müziği 2 kere dinledim OSTRYde duyamadığım Bassları ROCKta çok net gümbür gümbür duydum valla.
Evet Rock zirconun iyi yanı Bass kalitesi ama çok aşırı yüksek Bass var ve buda beni rahatsız etti.nasıl rahatsız etti sesi açmak istediğimde Bass çok fazla geliyor ve buna rağmen müziği ve sözler düşük seste duyuyorum.sesi kıstığımdada ise şarkıyı duyamıyorum sözler bile düşük seste geliyor sadece Bass duyuyorum.yani bu ses dengesizliği kötü sadece Bass dinliyorsun gibi.ama her şarkıda böyle değil kimisinde iyi geliyor.sadece yaklaşık %10-%20sinde böyle kötü.
Ses yüksekliği OSTRYye göre düşük bazı şarkılarda son ses açsanız bile yetmiyor bazen.
Şu hissiyatıda aldım Bass sesini yazılımdan yükseltiğinde ses boğuklaşır kalitesizleşir ya.bu hissiyat biraz bu kulaklıkta var. ama çok değil çok çok az.ama şarkı dinlerken değil normal bir konuşmayı dinlerken aldım bu hissiyatı.zaten yazılımla o kadar kaliteli Bass etmek pek mümkün değildir normalde.
Rock zircon kullanmaya devem edicem OSTRY kısa sürede özlerim sanırım arada dğeişikliler yapıcam hep :) OSTRY 1-2 yıldır kullanıyorum belkide çok alıştım.bu Rock zircon kulaklığa biraz ses dengesi ve tiz eklense ortaya efsane bir kulaklık çıkar ve ben öyle bir kulaklığı ömür boyu bile kullanabilirim.
OSTRY ile arasındaki fiyat farkı 6-8 kat olmasına rağmen arada ses kalitesi farkı %20 falan OSTRY daha iyi diyebilirim.taş çatlasa %50 derim.
Ek olarak şunuda söyleyim OSTRYde pek Bass falan yokmuş yeni farkettim :)
Yani tam anlamıyla F/P canavarı bir kulaklıkmış gerçekten.kulaklık alacaklara kesinlikle tavsiye ederim :)
EDİT: Nerdeyse 1 sene olucak hala kullanıyorum ve tavsiye ederim.bir tek kutusunu bulamadım,padleri değiştiricem büyük geliyor,düşüyor :)

18.04.2019 EDİT: Sol kulaklığın kırılmadı ama yapışkanı kurumuş herhalde içi çıktı bantla sardım.japonla yağıştırsam daha iyi olurdu sonra japonla yapıştırırım.sıkıntı yok hala kullanıyorum.iyiki bu kulaklığı almışım fiyatına göre F/P canavarı bir ürün.valla 200TLye aldığım OSTRY KC06A bundan daha çabuk pertledi.

cgokhans

Moderator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Başka bir mağaza sıcak indirimde sıcak fırsatlarda yine satıyor. Kaçıranlar varsa   Fiyat 17:00'a kadar geçerlidir.

Admin

Administrator
Ticaret puanı - 0%
0   0   0