Banner alanı

Yamyamlar Fiyatları Arttırdı Geçmiş Olsun

• Konbuyu başlatan Ramosan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görüntüleme : 2K

Batuhanejrjf

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Geçen ay 12-13 TL idi bu fiyatlar bile fazla iken ideal dedik şimdi 20 oldu

dawnsoldier

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ona buna dolandırıcı diye konu açıldı şimdi böyle ağlarsınız. Rekabet biz alıcılara yarar. Satıcı kalmadı işte buradaki birkaç arkadaşın sayesinde. 2-3 sitenin tekeline kaldık maalesef. 20TL de olsa alıyorum el mahkum en azından yine de indirimli.

zuenz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
cidden artik alinmaz 20 lira icin stok mu bekliycez ederi ne bu numaranın sanki 5-10 liraya alıp 1dkda hesap acıp %100 kar ediyolar

dawnsoldier

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
cidden artik alinmaz 20 lira icin stok mu bekliycez ederi ne bu numaranın sanki 5-10 liraya alıp 1dkda hesap acıp %100 kar ediyolar
Sen de aç sen de sat o zaman kardeşim böyle konuşması kolay. Millet kazanıyor diye ağlamayın. Bir sorun yaşadığınızda para verdim yardımcı olun demesini biliyorsunuz. Adamlar sen kodu kullanamadığında garanti veriyorlar ayrıca sağladıkları bir altyapı var bunların bir maliyeti var tabiki kar edecek.

zuenz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sen de aç sen de sat o zaman kardeşim böyle konuşması kolay. Millet kazanıyor diye ağlamayın. Bir sorun yaşadığınızda para verdim yardımcı olun demesini biliyorsunuz. Adamlar sen kodu kullanamadığında garanti veriyorlar ayrıca sağladıkları bir altyapı var bunların bir maliyeti var tabiki kar edecek.
ya bos konusma birader yapılan işlem dakikalarını almıyor adam seni kaybetmemek için ve numaranın fiyatı ucuz oldugu icin garantisini veriyor günde onlarca hesap satsam 5-10 tane kişinin yapamadığı kodu ben de iade ederim salak olursun da bu kadar da salak olma maliyeti varmış hahahh salak olursun da bu kadar olma

dawnsoldier

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
ya bos konusma birader yapılan işlem dakikalarını almıyor adam seni kaybetmemek için ve numaranın fiyatı ucuz oldugu icin garantisini veriyor günde onlarca hesap satsam 5-10 tane kişinin yapamadığı kodu ben de iade ederim salak olursun da bu kadar da salak olma maliyeti varmış hahahh salak olursun da bu kadar olma
Ucuz olursa garanti veremez kendin söylüyorsun zaten asıl boş konuşan sensin kardeşim madem zoruna gidiyor alma alanlara da aptal muamelesi çekme. Git kendin onaylayabiliyorsun madem ucuza onayla kullan burda boş laf kalabalığı yapma.

unclast

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ucuz olursa garanti veremez kendin söylüyorsun zaten asıl boş konuşan sensin kardeşim madem zoruna gidiyor alma alanlara da aptal muamelesi çekme. Git kendin onaylayabiliyorsun madem ucuza onayla kullan burda boş laf kalabalığı yapma.
işin içinde olmasam bi şey demeyeceğim. senin gibi pahalı olsa bile alan kerizler olduğu için adamlar fiyatları arttırıyor. bizim türkoların genel sorunu 😄 kimse hesap almasa fiyatlar yüksek diye yakınsa karlarını azaltıp yine ucuzdan satarlar hesapları. öyle bi ülkede yaşıyoruz ki piyasanın durumunu alıcı değil satıcı belirliyor allah akıl versin

pentanoxite

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
işin içinde olmasam bi şey demeyeceğim. senin gibi pahalı olsa bile alan kerizler olduğu için adamlar fiyatları arttırıyor. bizim türkoların genel sorunu 😄 kimse hesap almasa fiyatlar yüksek diye yakınsa karlarını azaltıp yine ucuzdan satarlar hesapları. öyle bi ülkede yaşıyoruz ki piyasanın durumunu alıcı değil satıcı belirliyor allah akıl versin
vallahi çok iyi değinmişsin konuya kafası bu kadar az çalışan halk olamaz ulan dünyada ilk defa görüyorum alıcının satıcının hatrına kaldığı durumu.

koerkh

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
vodafonepayle ödeyerek kupon mupon kullanmadan %25 payback alabilisiniz, nerdeyse aynı hesaba gelir

deviloffnew

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
sms onay sitesi arayışındayım arkadaşlar yabancı siteler felan smsman felan bakıyorum yakında bulucam bulunca söylicem bu yamyamlar göt gibi kalıcak 5-6 tl numara almaya başladığımızda götlerine sokucaklar