Banner alanı

Yapı Kredi Kayıt ol 450 TL Kazan💥 Akbank'a Kayıt Ol 75 TL Kazan

aurpack2a

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
💥 Akbank Kampanyası 💥

Davet kodum ile mobilden Akbanklı olan 75 TL nakit para kazanabilirsiniz. Başarılı bir şekilde kayıt olduğunuzda Akbank'tan bana 150 TL geliyor, bende size 75 TL geri ödeme yapıyorum. Akbanklı olduktan sonra sizde davet kodunuzla 1500 TL'ye kadar chip-para kazanabilirsiniz. Üstelik davet koduyla Akbanklı olduktan sonra Axess veya Wings kartlarından ilk kez yapacağınız harcamadan 150 TL, Üniversiteli Akbanklı olursanız 100 TL daha toplamda 250 TL chip-para kazanırsınız.

👉 Referans kodum: 1000100349344
Kontenjan: 10 Kişi

Son gün: 30 Nisan 2023
Lütfen kayıt olurken referans kodunu girmeyi unutmayın aksi taktirde ikimizde ödül kazanamayız.

Telegram iletişim:
Telegram: @aurpack

💥Yapı Kredi Kampanyası💥

Yapı Kredi bankası referans koduyla yeni hesap açan müşterilerine 300 TL PROMOSYON VERİYOR !

Y
apı Kredi mobil uygulamasını indirip kayıt olma işlemlerini başlatın. Kayıt esnasında en üst kısımda referans kodu bölümünü bulup tik işaretini aktif edip referans kodumu yazıyorsunuz.
Referans kodunu yazmazsanız ikimizde ödül kazanamayız.
Vadesiz hesap açarken banka kartı talep edelim, ödül o karta yatacak. Telefonunuzda NFC özelliği var ise görüntülü görüşme kısmında kimlik tarama ile direkt hesap açabilirsiniz. Eğer telefonunuzda NFC yok ise doğrulamak için bir başka banka hesabınızdan 1 TL göndermeniz gerekiyor. Kurye seçeneğini seçmeyin çok uzun sürüyor.

👉 Referans Kodum: 1OQ92JX5
Kontenjan sınırı yoktur

Üye olduktan sonra resimdeki 50 TL kazandınız mesajı geldiyse kayıt işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmişsinizdir.

Kalan 250 TL ödülü almak için tek yapmanız gereken 250 TL harcama yapmak yada otomatik fatura talimatıyla 1 adet fatura ödemek.
Harcamayı yapabilmek yapı kredi uygulamasına giriş yapıp kartlarım bölümümden kartınıza girip, daha fazla sekmesinden dijital kart oluşturarak dijital kartınıza limit tanımlamanız gerekiyor. Nays'a kart ile para aktarırsanız da harcama yapmış olursunuz hem de paranızı sonra geri çekebilirsiniz.

Şartları sorunsuz sağladıktan sonra 7 gün içinde Yapı kredi’den ödülünüz gelir.

❗ Referans kodumu mutlaka girin yoksa ödül gelmiyor, görüntülü görüşme öncesinde referans kodu girmenizi isteyecektir. Eğer bir sorun olursa görüntü görüşme esnasın temsilciye de referans kodumu söyleyebilirsiniz

👉 Referans Kodum: 1OQ92JX5
Kontenjan sınırı yoktur

Telegram iletişim:
Telegram: @aurpack

💥
300TL ödülünüz geldikten sonra benimle telegramdan ve PM yoluyla iletişime geçip 150TL ödülünüzü alabilirsiniz.

Not: Her 2 kampanyada da referans ödülü yatmadan ödeme yapmıyorum
Her türlü güvence sağlanır.

aurpack2a

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
güncel ödül 175 TL'ye yükseldi UP