Banner alanı

Yemeksepeti botu dolandırıcılığı Chi

ŞenayYildirimm99

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhabalar, ben Chi isimli kullanıcıdan 125 TL ye yemeksepetiv2 dediği bot yazılımını satin aldım. Botun yapması gereken şey hesap oluşturup hesaplara kupon geldi mi kontrol etmekti. Benim gibi Chi den alıp 4 hafta boyunca hiçbir hesaba kupon gelmediğini söyleyen bir kullanici gördüm. Bende işe birakin kuponu hesap bile oluşturmuyor sattığı program. 3 gündür ise mesajlarim bakmıyor. Kısacası bu şahıs, (kendisi üniversiteye hazırlanan bir çocuk) insanları dolandiriyor. Attığım parayı dekontu ile buraya yükleyebilirim. Konuşmanın ekran görüntüleri ise aşağıdaki gibidir. Sizden isteğim bu kisiye benim gibi paranızı kaptırmayın.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-29-01-14-35-184_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2023-01-29-01-14-35-184_org.telegram.messenger.jpg
    865.4 KB · Görüntüleme: 79
  • Screenshot_2023-01-29-01-14-28-237_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2023-01-29-01-14-28-237_org.telegram.messenger.jpg
    915.6 KB · Görüntüleme: 77

erdmncdr

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
savunmak gibi olmasın ama ben bu arkadaşın botlarını kullanıyorum 1.5 aydır her zaman destek oldu

ŞenayYildirimm99

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
savunmak gibi olmasın ama ben bu arkadaşın botlarını kullanıyorum 1.5 aydır her zaman destek oldu
Size cevap veriyorsa benin mesajlarıma neden 4 gündür bakmadığını sorabilir misiniz ya da programının neden çalışmadığını. Şimdiden teşekkür ederim.

chi

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
botu 125 e satmiyorum ki ben, yeni acilmis bir hesap direkt sikayet konusu acmis :D alanlar bilir sorun ciktiginde destek veriyorum. konu altina da yorum atilmis zaten. (crack olan satan bi kac kisiden aldiysan destek vermiyorum oyle yazan bir kac kisi oldu mesajlarina dahi bakmiyorum belki onlardan birisindir. benden alanlara destek veriyorum)

Son düzenleme:

heyhay77

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
alıcaktımda kararsız kaldım bunu gorunce

• Şaşırdım
Tepkiler: chi

ŞenayYildirimm99

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
botu 125 e satmiyorum ki ben, yeni acilmis bir hesap direkt sikayet konusu acmis :D alanlar bilir sorun ciktiginde destek veriyorum. konu altina da yorum atilmis zaten. (crack olan satan bi kac kisiden aldiysan destek vermiyorum oyle yazan bir kac kisi oldu mesajlarina dahi bakmiyorum belki onlardan birisindir. benden alanlara destek veriyorum)
Dekontunu dahi atabilirim güzel kardeşim sana güzel güzel yazdım hiçbir mesajıma bakmadın. Bırak tekte 120 hesap açmayı bir hesap bile açmıyor ve hiç yardımcı olmuyorsun. Hesap yeni değil Ekim de açıldı bu hesap neden 3 ay bekleyip bir anda sana laf atayım. Diğer kullanıcılar gibi ben de hesap satabilmek istedim o yüzden senden satın aldım ve şimdi hem paramdan hem zamanimdan oluyorum çok komik olay.

CerrahiTekniker35

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bende hesap alacaktım ama bu itham beni ürküttü geri çekilmeme sebep oldu , kötüleyen insan çok savunan insan tek ve ısrarcı garip yani

ataolll

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
ustam iyi hoş da nere gittin aq

ŞenayYildirimm99

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Arkadaşlar Chi ismini ku yapmış telegramda bilginize duyurulur. Baya baya dolandirildim, zar zor olusturabildigim hesapları kendi yazdığı denetleyicisine atıyorum ve o da ne denetleyici her seferinde hata veriyor çalışmıyor. Tebrikler python 7,Chi ya da artık ku diyelim. Arkadaşlar lütfen dikkat edin benim gibi dolandırılmayın. Böyle bir durumda nereye basvurabilirim yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?
Az önce çektiğim video :

Son düzenleme:

koyluibo

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Geri dön şef ordunun sana ihtiyacı var.