Banner alanı

YemekSepeti Hesap Açma Botu

• Konbuyu başlatan python7
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görüntüleme : 2K

python7

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Selam :)

python ile bir bot yazdım yemeksepeti hesap açam ve bot kontrol botu. bu botun satışını yaptım ama alan kişiler 3. taraf kişilerle paylaştığını gördüm bu yüzden sattığım kişilere verdiğim desteği kesmeye karar verdim. yani parasini verip programı alamayan kimse yoktur. ben programı satıcam dedim ve sattım kimse dolandırıcı vs. diyemez :)

bu akşam veya yarın programı ücretsiz olarak paylaşmayı düşünüyorum.

ryane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

python ile bir bot yazdım yemeksepeti hesap açam ve bot kontrol botu. bu botun satışını yaptım ama alan kişiler 3. taraf kişilerle paylaştığını gördüm bu yüzden sattığım kişilere verdiğim desteği kesmeye karar verdim. yani parasini verip programı alamayan kimse yoktur. ben programı satıcam dedim ve sattım kimse dolandırıcı vs. diyemez :)

hocam ben kimseye satmadım uygulamayı telegramdan yazdığıma bakarsanız çok sevinirim telegram adım ryane

ryane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

hocam ben paramı verdim kimseylede paylaşmadım sadece checker çalışmıyo yardımcı olursanız sevinirim şu checker çalışsın başka bişey istemiyorum

ryane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
SATICI ARKADAŞ CHECKER SORUNUMU DA ÇÖZDÜ GÜVENİLİR VE İLGİLİ BİR SATICI DOLANDIRICI DİYENLERE BAKMAYIN ARKADAŞ BU BOTU SATIN ALANLARIN BAŞKA KİŞİLERE SATMASINA KIZMIŞ TAMAMEN SATANLARIN SUÇU ARKADAŞ HERŞEYLE İLGİLENDİ SORUNSUZ ÇALIŞIYOR UYGULAMA KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

zuenz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bekliyoruz hocam