Banner alanı

Bizimkini Denedinizmi ? // KALİTE // DÜŞÜK FİYATLAR // 7/24 DESTEK //

blacksabbathx

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
giriş yaptım hesabım silinmiş. bakiye vardı içinde. telegramdan dönüş bekliyorum

baronnashor

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
üye oldum kod aldım daha yeni uygulamayıda indirip kodu gridim ama otomatik kapanıyor uygulama yemeksepeti açılmadı hiç destek talebi açtım bekliyorum

baronnashor

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
üye oldum kod aldım daha yeni uygulamayıda indirip kodu gridim ama otomatik kapanıyor uygulama yemeksepeti açılmadı hiç destek talebi açtım bekliyorum

chrome güncelledim girmekte sorun yaşamadım , lakin hesap 3 kodlu değil 2 kodluydu yazdım ama sitesağlıklı çalışmıyor malesef

baronnashor

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sorununuzla ilgili destek ekibine yazarsınız yardımcı olacaklardır. Geri bildiriminiz için teşekkürler.
hocam yarım saat oldu cevap alamadım , totalde 1.5 saat oldu hala sipariş veremedim :=) arkadaş ilgilenebilirmi , telegram olsa daha iy olur bu arada hemen geri dönüş alınır . siteniz ara ara bozuluyor destek talepleri sayfasınada girilmiyor .

baronnashor

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hocam yarım saat oldu cevap alamadım , totalde 1.5 saat oldu hala sipariş veremedim :=) arkadaş ilgilenebilirmi , telegram olsa daha iy olur bu arada hemen geri dönüş alınır . siteniz ara ara bozuluyor destek talepleri sayfasınada girilmiyor .
arkadaşlar sorunumu çözdü , lgilendiler sağolsunlar şuan hiçbir problem yok telafis ağlandı teşekkürler :=) güvenilir

emocu1154

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sepeti oluşturdum lakin mobil uygulamadaki gibi kodları yazabileceğim bir bölüm yok

zuenz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
site dün geceden beri kapalı uygulamayı dahi indiremedim. artık siteyi açar mısınız

blacksabbathx

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
merhaba kodu çalışmadı telegramdan dönüş yapılmadı.

kersanane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
dostum ilgilenecek misin kodu giriyorum atıyor hesap açılmıyor nasıl bi program böyle