Banner alanı

✴️✴️✴️Getiryemek 13 tl-Getirbüyük 18tl✴️✴️✴️

• Konbuyu başlatan cnerksz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görüntüleme : 480

cnerksz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sadece getiryemekte geçerli 145/75 (batı bölgelerinde genelde 150/100) hesaplar 13tl.

Getirbüyük içeren hesaplar 18 tl.

t.me/ucuzakuponn telegram adresinden grubumuza katılabilirsiniz.

alex

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bi but kaldı sipariş geçebildiğimiz bunu da sat bozulsun tam olsun.
Ne doyumsuz insanlarsınız

braveAf

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Harbiden yaa 2-3 kuruş kazanacam diye methodların içinden geçiyorsunuz, onuda geçtim kazandığınız 5-6tl

cadali35

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Harbiden bu kalmıştı bunu da bitirin. 100 hesap satsan 1000 TL kazansan ne olur. Seni mi kurtaracak. Sen bunu buradan paylaştığın zaman yöntem fixlenecek. Satacağın birkaç gün. Sonra sen de o uygulamadan indirimli sipariş veremeyeceksin. Her bulduğunuz yöntemi koşturup satmaya konu açmaya bayılıyorsunuz.

Son düzenleme:

cnerksz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bi but kaldı sipariş geçebildiğimiz bunu da sat bozulsun tam olsun.
Ne doyumsuz insanlarsınız
O zaman siz de bencil insanlarsınız kardeşim.Tek ben faydalanayım diyorsunuz.Böyle ithamlarla mı karşılıyacağız birbirimizi?2 senedir satılıyorken nerdeydiniz de bana laf ediyorsunuz anlayabilmiş değilim.

braveAf

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
O zaman siz de bencil insanlarsınız kardeşim.Tek ben faydalanayım diyorsunuz.Böyle ithamlarla mı karşılıyacağız birbirimizi?2 senedir satılıyorken nerdeydiniz de bana laf ediyorsunuz anlayabilmiş değilim.
Kardeşim bencillik ile alakası yok bizim söylediğimizin, biz diyoruz ki buradan yazma getir yöntemi öğrenir ve fixler o zaman da ne senden alan insanlar faydalanabilir nede biz faydalanabiliriz anlatabildim mi?

cnerksz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Harbiden yaa 2-3 kuruş kazanacam diye methodların içinden geçiyorsunuz, onuda geçtim kazandığınız 5-6tl
Kardeşim bencillik ile alakası yok bizim söylediğimizin, biz diyoruz ki buradan yazma getir yöntemi öğrenir ve fixler o zaman da ne senden alan insanlar faydalanabilir nede biz faydalanabiliriz anlatabildim mi?
Peki hocam benden yemeksepeti alıyordunuz diye hatırlamaktayım.Bana burdan ulaşmadınız mı?Öte yandan yemeksepeti için niye hesap sattınız methodu öğrendikten sonra?Söylediklerinizle yaptıklarınız tutarlı değil gibi.
Güzel güzel uyarın konu açmam zaten sıkıntı değil.Buraya konu açmazsanız sevinirim şöyle bir durum var deseniz zaten anlayışla karşılayacağım.Fakat değişik bir üslupla karşı çıkıyorsunuz.
Başka konu açmayacağım,her şeye rağmen uyarınız için teşekkürler☺️

braveAf

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Peki hocam benden yemeksepeti alıyordunuz diye hatırlamaktayım.Bana burdan ulaşmadınız mı?Öte yandan yemeksepeti için niye hesap sattınız methodu öğrendikten sonra?Söylediklerinizle yaptıklarınız tutarlı değil gibi.
Güzel güzel uyarın konu açmam zaten sıkıntı değil.Buraya konu açmazsanız sevinirim şöyle bir durum var deseniz zaten anlayışla karşılayacağım.Fakat değişik bir üslupla karşı çıkıyorsunuz.
Başka konu açmayacağım,her şeye rağmen uyarınız için teşekkürler☺️
Hocam evet aldım, methoduda öğrenince sattım bunu yalanlayamam ama ve lakin ne oldu 2-3 günde adamlar methodu fixlediler, şu anda getir ve MY methodunu bilmeme rağmen satış yapmamamın tek nedeni de budur, ayriyetten sert bı üslup ile yazdıysam özür dilerim benim karşı çıktığım şey satış yapmanız değil satış için burayı kullanıyor olmanızdı çünkü adamların burayı mercek altına aldıkları az çok belli, kırdıysam özür dilerim.☺️

cnerksz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hocam evet aldım, methoduda öğrenince sattım bunu yalanlayamam ama ve lakin ne oldu 2-3 günde adamlar methodu fixlediler, şu anda getir ve MY methodunu bilmeme rağmen satış yapmamamın tek nedeni de budur, ayriyetten sert bı üslup ile yazdıysam özür dilerim benim karşı çıktığım şey satış yapmanız değil satış için burayı kullanıyor olmanızdı çünkü adamların burayı mercek altına aldıkları az çok belli, kırdıysam özür dilerim.☺️
Dediğinizde haklısınız hocam.Fakat uyarsaydınız yeterliydi bu yüzden sinirlendim biraz ve bende özür dilerim.Yöneticiler silmeden konuyu silemiyorum maalesef.Fakat ekstra konu açmıyacağım bu yada başka bir şey ile ilgili.İyi günler hocam.

braveAf

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Dediğinizde haklısınız hocam.Fakat uyarsaydınız yeterliydi bu yüzden sinirlendim biraz ve bende özür dilerim.Yöneticiler silmeden konuyu silemiyorum maalesef.Fakat ekstra konu açmıyacağım bu yada başka bir şey ile ilgili.İyi günler hocam.
Hocam o kadar kişi satış yapıyor sizde satış yapın ve yeni konu açın vallah öyle bı iyi niyet gösterdiniz ki kendimden utandım.🤗