Banner alanı

Hesap satıcıları fiyatları yükseltiyor

• Konbuyu başlatan delivery
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görüntüleme : 748

delivery

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Mevzu başlıktaki gibi . İndirimli hesap satıcıları MALİYETLERİN AZALMASINA rağmen bazı adam gibi adamların sistemi bozulduğundan fırsattan istifade fiyatları arttırıp 15TL yapmışlar. Dünyanın kârını kaldırıyorsunuz haysiyetsizler. Bu fiyat ve bu fiyat skalasının üstünde hesap satanlar için son uyarımızı yapıyoruz. Fiyatları düşürün . Alman numaralarıyla bir yere kadar gidebilirsiniz yazdan sonra kullanılamayacak . Aklınızı başınıza alın fiyatları düşürün

berat63

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kuponcu Hocanin sitesinde tokenler 10 tl link yazamıyorum hemen banliyorlar..

İndirimYemek

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
ben saticiyim ve vaktinde en düsük fiyata veren sitelerden biriydim hesap boldu maliyet azdi üretim Kolaydi ys sürekli engellemeler çikartmiyordu verebiliyordum suan o kadar zorki üretim + maliyette artti üstüne YEMEKSEPETİ her hafta yeni bir zorluk çikartiyor bnce 3 5 tl fiyata takilmak yerine ucuza yiyebiliyorken yiyin suan iyi kotu 100 TL lik yemeğe 50 52 tl para veriyonuz bu iş bittiğinde BUNUDA bulamucaksiniz ki bana gore çok az ömrü kaldı son demlerini yaşiyor

can2366

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Uzun zamandır düşük fiyattan satan hesapmax sitesini kullanabilirsiniz. Günlük olarak 0-8 TL arasında bonus vesaire de alabiliyorsunuz, her zaman da ilgileniyorlar mağdur etmiyorlar. Anlık iade sistemi vesaire de var, sorun yaşamanız durumunda paranız anlık iade edilyor.

berat63

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ys çoğu sitenin shopier sistemini kapatmış bilginiz var mı bu konuda?

delivery

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
ben saticiyim ve vaktinde en düsük fiyata veren sitelerden biriydim hesap boldu maliyet azdi üretim Kolaydi ys sürekli engellemeler çikartmiyordu verebiliyordum suan o kadar zorki üretim + maliyette artti üstüne YEMEKSEPETİ her hafta yeni bir zorluk çikartiyor bnce 3 5 tl fiyata takilmak yerine ucuza yiyebiliyorken yiyin suan iyi kotu 100 TL lik yemeğe 50 52 tl para veriyonuz bu iş bittiğinde BUNUDA bulamucaksiniz ki bana gore çok az ömrü kaldı son demlerini yaşiyor
Senin gibileri çok gördüm ben 2021den beri aynı terane yalan dolan nerede siz oradasınız

delivery

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Noldu bro dediğim Çıktımı bulabiliyon mu hesap
Bir yandan sen de haklısın. Ama çoğu satıcının aslında aynı kişiler olduğunu da belirtmek lazım. Bir kişi birden fazla yeri domine edip birinde yüksek diğerinde uyguna koyuyordu. Hepsi de tüketiliyordu fiyat ne olursa olsun. Şimdi o beceriksizler yapamayınca birkaç yer kaldı açık olan , benim için sorun yok kendi numaramla söylüyorum