Banner alanı

[KOTA DOLDU]⭐ NKolay'a Kayıt Ol 50 TL Kazan 🏆 Arkadaşını Davet Et 100 TL Kazan ⭐

• Konbuyu başlatan Xegra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görüntüleme : 1K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Xegra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Edit: KOTA DOLMUŞTUR

Merhabalar arkadaşlar, Aktifbanka ait NKolay'ın düzenlediği "Arkadaşını Davet Et Kazan" kampanyası için referans konusudur. Her davet ettiğim kişi için 100 TL ödeme veriyor. Ben de davet kodumdan kaydolan herkese 50 TL ödeme yapıyorum. PM veya Whatsapp üzerinden benimle hızlı iletişim kurabilirsiniz. Telegramdan iletişim kurmak isterseniz de iletirseniz yazabilirim. Siz de arkadaşlarınızı davet ederek 1000 TL'e kadar kazanç elde edebilirsiniz.
(İletişim bilgisi silinmiştir*)

Uygulama İndirme Linkleri
Play Store :
App Store :

Kayıt Aşamaları
Uygulamayı indiriyoruz, Sanal Kartı işaretleyip devam ediyoruz.
Kimlik bilgilerini girdikten sonra görüntülü görüşmeyi tamamlayın.(NFC Yoksa Kurye Getirsin seçeneği var, onun içinde bekliyorsunuz ve hesap açılmadan davet kodu girmek işe yaramıyor.)
Ardından uygulamanın ortasında ki "N" Logosuna/İşaretine basarak --> Arkadaşını Davet Et --> Davet Kodu Gir şeklinde ilerliyoruz ve size ilettiğim referans kodunu giriyorsunuz.​

Bilgilendirmeler
Kampanyaya 18-55 yaş üzeri kişiler ve daha önce aktifbank uygulamasında davet et kampanyasına katılmamış kişiler katılabilir.
Kampanya Detayları :
NFC özelliği olmayan telefonlarda görüntülü görüşme özelliği kullanılamıyor ve sadece kurye getirsin seçeneği var.
Ödemeler siz kayıt olduktan sonra ertesi gün bana yapılıyor ben de tarafınıza yapıyorum En fazla 24 Saat sürüyor.
Kodu Girerken Sizin için de Uygunsa Video Talep Ediyorum. ( Olay esnasında özel mesaj gelir, gözükmemesi gereken bir bilgi gözükür ise ister gizleyerek atabilirsiniz isterseniz de diğer günü bekleyebiliriz herhangi bir para yatmaması durumunda videoyu sansürler o şekil de tarafıma iletirsiniz. O zamana kadar sadece başarılı yazan kısmı atsanız da olur. Elinizde her ihtimale karşı video olsun yeterli. )
Arkadaşını davet et her androidde gözükmeyebiliyor, bunun için tarafıma ulaşırsanız yine yardımcı olurum.
Uygulama kaynaklı kampanya bitimi, ödeme yapılmaması, tarafınıza ait davet koduyla ilgili sorunlar da sorumluluk kabul etmemekteyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ysfdenizerenler

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Görüntülü görüşmeyi tamamladıktan sonra davet kodunu girdim ve söylediği gibi 50 TL yi gönderdi kayıt aşamasında da anlaşılır bir şekilde yardımcı oldu çok teşekkür ederim.

eserte999

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Davet kodunu girip videoyu gönderdiğiniz anda paranızı hesabınıza gönderiyor. İşlem yapmamız 15 dakika falan sürdü. Güncel yani yapabilirsiniz.

Xegra

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Teşekkürler, işlemler günceldir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...