Banner alanı

Onaylı hesap devri kapandı :)

• Konbuyu başlatan Firat11
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görüntüleme : 2K

Firat11

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bugünku son güncelleme ile sadece Türk numarası ile kayıt olunabiliyor giriş yaparken sms istiyor sipariş verirken sms istiyor anlaşılan işi kökten çözdüler

Neo159

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Çözülür

Neo159

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Az önce verdim

pentanoxite

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
ben de şimdi sipariş verdim verirken kod falan istemedi. var olan telefon numaranı değiştirirsen istiyor onu :) numara devri de çözülür bi güncellemeyle

TheNorth

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
az önce giriş yaptığımda sms gitmeyen hesaba tekrar giriş yapayım dedim sms gitti. muhtemelen yavaş yavaş tüm hesaplarda aktif oluyor üstte sipariş geçtim diyen arkadaşlar da gelmeden hemen önce vermiş olabilir.

Neo159

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bir adet daha verdim

joker5555

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kanka bende 26 ruble var ama yinede alamıyorum hata atıyor nası yaptın

can2366

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Bilgilendirme ve tartışma:
Haziran'ın başında açtığım 20 tane sms onaylı hesap vardı kişisel kullanım için, hepsini rus numarasıyla açmıştım ve kullandığım zaman da bilgisayardan gizli sekme açıp kullanabiliyordum kuponları aynı ip adresi ile, şuan o hesapların hangisine girersem gireyim numarayı onaylatmamı istiyor, ipyi değiştirip denedim ama bir şey değişmedi. 20 Tane açtığım hesabın en sonunucusuna girmişti telefondan, ona da bir defa girdi ve bilgisayardan tekrar girmeye çalıştığımda sms onayına attı, aynı şekilde telefondan deneyince de sms onayına atmaya başladı. Bir şekilde bloklama söz konusu olabilir, aynı cihazdan ve aynı ipden denememek gerektiğini düşünüyorum. Rus numarası ile sms onayı yapıp sipariş verdiğim hesaplarda ise numara tamamen silinmişti. İkinci olarak, dün türk nosu ile onay yaptım ve gizli sekme üzerinden siparişi verdim kupon kullanarak, bir sorun olmadı ancak hesaba birkaç saat sonra tekrar login olmaya çalıştığımda türk nosunda da sms onayına attı. Cihaz ve ip, rus tel onaylı hesaba girmeye çalıştığım ile aynıydı, yani cihaz ve ip bloklama söz konusu muhtemelen.

Sorunlar:
1) Yabancı numara kullanılamıyor.
2) Hesaplar hangi numara olursa olsun blokeye düşebiliyor.

Teori, Yöntem:
Bu yöntemde login olurken hesapların sms onayına düşme sorununa teori sunacağım. Benim fark ettiğim kadarı ile hesabı oluşturup sms onayı yapana kadar herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmıyoruz, yani sms onayına düşme sorunu login aşamasında gerçekleşen bir sorun dolasıyla bizim login işlemini ortadan kaldırmamız gerekiyor. Bunun için hesabı oluşturup sms onayı yaptıktan sonra hesapların Cookie bilgilerini dışa aktarıp kaydetmeyi mantıklı buluyorum.
**Cookie nedir: Web sitelerinin cihazınızda depoladığı bir kısım bilgilerdir, bu bilgiler bir login işlemi yaptıktan sonra tekrar siteye gittiğinizde hesabınızı hatırlaması olarak örnek verilebilir. Cookieleri kopyalamak ve içe aktarmak için EditThisCookie eklentisi kullanılabilir.

Kişisel açıklama ve not:
18-22 Yaş aralığında, yazılım ve bilgisayar bilgisi olan biriyim. Bu konuyla ilgili sorunları çözmek, konuşmak ve üzerine teori geliştirmek isterseniz bana yazabilirsiniz. Karşılıklı bilgi alışverişi yapıp fayda sağlayabiliriz.