Banner alanı

YEMEKSEPETİ HESAP SATAN BAZI ÇAKALLARIN İFŞASI

Ardaturan

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Merhaba dosltar arkadaşlar. bugün açgözlü Yemeksepeti hesap satıcılarını ifşayalacağım.

Öncelikle bunu birçok satıcının yaptığını biliyorum. Fakat ben hesapye.com kullanıcısı olduğum için oradan örnek vereceğim.

Arkadaşlar bu çakallar o kadar aç gözlü, paraya meraklılar ki anlatamam.

TEK KUPON ENFES40 hesap satıyorlar. Sonrasında MERHABA isimli kupon aktif olunca tekrardan TEK KUPON HESAP diye bize daha önce satın aldığımız hesapları tekrardan satıyorlar, hem de 15TL gibi bir fiyata aç gözlü hayvanlar. Defalarca daha önce TEK KUPON varken aldığım hesapları MERHABA aktif olunca kullandım. Ama artık buna uyandılar ve önlem aldılar.

BUNU YALNIZCA HESAPYE.COM YAPMIYOR. BİRÇOK SATICI YAPIYOR.

SİZE SON BİR UYARI VERİYORUM: EĞER BİR DAHA SATIN ALDIĞIMIZ HESAPLARI BİZE TEKRAR TEK KUPON OLARAK SATMAYA ÇALIŞIRSANIZ SİZİ BİZZAT YEMEKSEPETİNE VERECEĞİM. ONDAN SONRA UĞRAŞIR DURURSUNUZ MAHKEME İLE ÇAKALLAR SİZİ.

Saygılarımla...

Mustafamsıım

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Haha evet. Hesapyr öxrlliklr aldığım hesaplara giremiyorum. Geçen basketbol40 kuponu geldi hemen siteye stok ekledi 400 tane vr tanesi 28 tl idi. Bir hesabı defalarca kez satıyor

babycat20

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kesinlikle katılıyorum sana. Merhaba kodu çıkar çıkmaz hesabımda satın aldığım bütün tokenler iptal oldu. Köylü kurnazı bunlar. Dediğin gibi eğer olurda yine aynısını yaparlarsa hep birlikte mail yağmuruna tutalım yemeksepeti’ni.

pentanoxite

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
alıcılar o tarz satıcılardan (moderatör tarafından hakaret değiştirilerek satıcılar yazılmıştır.) almayı keserlerse sorun olmayacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hage392

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Maalesef aynı sorunu bende bir çok kez yaşadım. Yeni kod gelince durduruyorlar tokenları.

Hage392

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
En iyi geri dönüş ve müşteri hizmetini de maalesef onlar yaptıkları için yine onlardan aldım.

Ardaturan

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kesinlikle katılıyorum sana. Merhaba kodu çıkar çıkmaz hesabımda satın aldığım bütün tokenler iptal oldu. Köylü kurnazı bunlar. Dediğin gibi eğer olurda yine aynısını yaparlarsa hep birlikte mail yağmuruna tutalım yemeksepeti’ni.
Kesinlikle haklısın.
Tanıdığım şube müdürü var. Direkt ona bildireceğim, genel müdürlük ile konuşması için.

hesapyeyiyiyenadam

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kesinlikle haklısın.
Tanıdığım şube müdürü var. Direkt ona bildireceğim, genel müdürlük ile konuşması için.
En iyi geri dönüş ve müşteri hizmetini de maalesef onlar yaptıkları için yine onlardan aldım.
alıcılar o tarz şerefsizlerden almayı keserlerse sorun olmayacaktır.
Haha evet. Hesapyr öxrlliklr aldığım hesaplara giremiyorum. Geçen basketbol40 kuponu geldi hemen siteye stok ekledi 400 tane vr tanesi 28 tl idi. Bir hesabı defalarca kez satıyor
Beyler hazırsanız eğer taktiği veriyorum, bu tokenli hesaplara giriş yaptınız sipariş verdiniz ya tek kuponlu sipariş evinize geldiği an sağ üstten hesaptan oturumu kapatarak çıkış yaparsanız daha o token allah gelse kullanılamaz ve hesap piç olur ;)

hesapyeyiyiyenadam

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Aynısı cookie için geçerli nerden biliyorsun diye soracak olursanız baktım ben giremiyorum sonra ben de satıcı dolandırmaya başladım hesaplar açılmıyor diye diye iade alıyordum bu enayilerden yani düşündüğünüz kadar zeki insanlar değil bunlar arkadaşın dediği gibi köylü kurnazı hepsi.

Hage392

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Aynısı cookie için geçerli nerden biliyorsun diye soracak olursanız baktım ben giremiyorum sonra ben de satıcı dolandırmaya başladım hesaplar açılmıyor diye diye iade alıyordum bu enayilerden yani düşündüğünüz kadar zeki insanlar değil bunlar arkadaşın dediği gibi köylü kurnazı hepsi.
Yuh arkadaş senin yaptığında ayıp ve dolandırıcılık. Bende kaç defa hata aldım adamın hakkını da yememek gerek ilgilendi ve hatalı hesaplari iade etti. Senin gibi pislik yapmadık. İki gün sonra bize de inanmaz senin gibiler yüzünden.

Ardaturan

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Yuh arkadaş senin yaptığında ayıp ve dolandırıcılık. Bende kaç defa hata aldım adamın hakkını da yememek gerek ilgilendi ve hatalı hesaplari iade etti. Senin gibi pislik yapmadık. İki gün sonra bize de inanmaz senin gibiler yüzünden.
Kardeşim hakkı olan bu. O hesabı ben satın alıyorum ve bana ait olmuş oluyor. Ben o hesapa para veriyorum para. Neden bana tekrardan parayla satıyor o hesabı? Enayi miyim ben? Boş boş konuşmayın.

hesapyeyiyiyenadam

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Aptal mısın kanka sen aldığın hesabı 100 kere satiyor adamlar

ewrwe

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
la enayi fukara herif bende müşteriyim ama sen kimsinde mahkemeye veriyorsun yemeksepeti açığı kullanarak yemek yiyoruz birde kıllısını arıyorsun bu fakirlerdeki cesaret kimsede yok

Ardaturan

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hakaret ederek iletişim kurmaya başladığımıza göre yaşlar biraz küçük galiba. Tamam sen haklısın kardeşim. Adam katilse sen de git adam öldür.
Devam mı kanka SATIN ALIP sahip olduğun ürünü tekrar satın almaya xD Nickini enayi olarak değiştirmeni öneririm iyi forumlar.

can2366

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Dostum derdin ne anlamadım senin, tamam satıcılar sonradan aynı hesabı maliyet olmaksızın yüksek fiyatlara satabiliyorlar ve bunu ben de doğru bulmuyorum ama zaten senin aldığın ürün tek kuponlu hesap kategorisinde ve bu hesaptan iki kupon kullanmayı beklemek veya hesabın kuponunu kullandıktan sonra tekrar yeni kupon geldiğinde kullanmayı beklemek mantık işi değil, sen hesabı değil kuponlu siparişi satın alıyorsun, hesabın kontrolü ve değişim hakkı zaten satıcıya ait

enomen

Moderator
Ticaret puanı - 100%
5   0   0
Ne olursa olsun küfür/hakaret etmeye aşağılamaya kimsenin hakkı yoktur .

Bu konu sürekli gündeme geliyor nedense. Daha önceki tartışmaları okusanız biraz.
Satarken çoğu satıcı sadece kuponu sattıklarını hesabı geri alma haklarının bulunduğunu sitelerinde belirtiyorlar.

Müşteriler hesaplarının tamamen kendilerinde kalmasını istiyorlarsa satıcılar ile konuşabilirler.

Burayı dingonun ahırına çeviremezsiniz!

Şunu da belirtiyim bu tarz hesapların alımını/satilimini desteklemiyoruz.

enomen

Moderator
Ticaret puanı - 100%
5   0   0
Tehdit, küfür, hakaret ... Bunlar suçtur. Yaşınız küçük mü bilmiyorum ama internet üzerinden yaptıklarınızdan da sorumlusunuz.