Banner alanı

Yemeksepeti Method Fre

• Konbuyu başlatan terides
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 486
  • Görüntüleme : 39K

delivery

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Peki :) ad soyad tc adres bırakta buluruz seni sorun olursa napcaz firmaya dönüp alışverişforumu.com Dan “terides” bişi olmaz dedi diyecez bu tarz firmalar ile anlaşmazsınız marka hakkı denen birşey var adamın markasını zedelerseniz tazminat davasının altından kalkamazsınız ve bu sizin mahalledeki bakkalın size dava açması gibi birşey değil anlaşma yoluna gidemezsiniz sizden alabailceği birşey yok ben yapmayın demiyorum ayrıca kendi adınıza kayıtlı hat ile yapmayın zıplatırlar
DOSTUM TAMAM ANLADIK HESAP SATIŞI YAPIYORSUN KAZANCINI KISILACAĞI İÇİN BU KADAR AĞLAMANA GEREK YOK HESABI DA YENİ AÇMIŞSIN SUS LÜTFEN YALANLARINA KİMSE İNANMIYOR

134134

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu adımıza sipariş geçenlerin hepsi zaten bunu yapmıyor mu? Adamlar günde 10 sipariş geçiyor onlara bir şey olmazken benim geçtiğim 1 sipariş mi sıkıntı olcak :D

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sitelerden hesap aldık mı ad soyad adres tel girmiyoruz sanki varya harbi komedi adam ben suana kadar rahat 200 hesap alıp tüm bilgileri doldurmusumdur olcak olsa olurdu simdiye kadar birşeyler Senin deyişinle sitelerdende hesap almayalım ozaman hoplatırlar gerçi su methodla artık gerekte kalmadı almaya satsınlar bakalım 2 3 tl ye mal ettikleri hesapları 15 18 tl ye

lokatell

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
lan numaram gitti hesabım gitti sipariş veremiyorum bu numara kullanımda diyor

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Beyler yayın methodu öğrenmeyen kalmasın su sitelere artık para yedirmeyelim

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
lan numaram gitti hesabım gitti sipariş veremiyorum bu numara kullanımda diyor
az önce kendim yaptım sıkıntısız oluyor yalan bilgiyle insanları kandırma uygulamadan gir hesabı sil tanımlı kuponlu olan bi hesapta noyu onayla bu kadar basit birşey zor olsa video çekeyim dicemde yani su kadar basit birşey için video çekersem insanlara hakaret etmiş olurum

Samioka

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Tanımlı kuponlu hesap nereden bulacağız hocam?

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Tanımlı kuponlu hesap nereden bulacağız hocam?
valla kendin bot ayarlayıp hesap oluşturup yapabilirsin veya satan var piyasad 2 3 tlye forumdan bak bulursun ucuz yani onaysız hesaplar günde botla binlerce hesap oluşturup satıyolar

Samioka

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hocam kendimiz nasıl yapacağız birden fazla botla açıp hangisinde kupon denk gelirse mi satanlar hep 50-100 tane satıyor o kadar hesabı napalim o yüzden sormuştum.
valla kendin bot ayarlayıp hesap oluşturup yapabilirsin veya satan var piyasad 2 3 tlye forumdan bak bulursun ucuz yani onaysız hesaplar günde botla binlerce hesap oluşturup satıyolar

134134

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hocam kendimiz nasıl yapacağız birden fazla botla açıp hangisinde kupon denk gelirse mi satanlar hep 50-100 tane satıyor o kadar hesabı napalim o yüzden sormuştum.
Hocam 100 tane aldım ben daha az satmadıkları için pm gel kaç tane istiyosan satayım fazla bana 100 tane

Samioka

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Telefondan oluyor mu hocam normal ys ye girer gibi

Samioka

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hocam çok sağolun oldu peki son kullanma ayı nasıl oluyor hesaplar sonuçta 13 u gözüküyor yenileniyor mu geri kupon

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hocam çok sağolun oldu peki son kullanma ayı nasıl oluyor hesaplar sonuçta 13 u gözüküyor yenileniyor mu geri kupon
vla kullanmassan kuponu tekrar gelebilir tarihi bittiğinde gelmeyedebilir kesin değil sanırım bu