Banner alanı

Yemeksepeti Method Fre

• Konbuyu başlatan terides
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 486
  • Görüntüleme : 39K

Nut

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
Kendi numaramı silip hesp boşa düşünce enfes50 oluormu tekrar

Nut

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
Tamam numaram boşa düştükten sonra nasıl yapacağım peki

emirhanbey

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bizim milletin sıkıntısı bu her yerde aynı ben arkadaşı iyi anlıyorum bugün nasıl araba piyasası al satçı pezeve*lerden buralara geldiyse nasıl stokçular yüzünden ürünler uçtuysa bunda da aynı durum %500 kar oranı ile satmaları yanlış bizim millet kadar aç gözlü bir millet yok barış döneminde böyleyken savaş çıksa kim bilir neler olur Allah korusun.

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bizim milletin sıkıntısı bu her yerde aynı ben arkadaşı iyi anlıyorum bugün nasıl araba piyasası al satçı pezeve*lerden buralara geldiyse nasıl stokçular yüzünden ürünler uçtuysa bunda da aynı durum %500 kar oranı ile satmaları yanlış bizim millet kadar aç gözlü bir millet yok barış döneminde böyleyken savaş çıksa kim bilir neler olur Allah korusun.
savaş cıksa bu fırsatçılara iyi para çıkar suyu bile yeminle fahiş fiyata satarlar Temel ihtiyac insan falan umurlarında değil tek dertleri para Allah belalarını versin cidden başka birşey demiyorum bi ucuza yemek yiyorduk içine ettiler bide gelmiş pişkin pişkin beni suçluyolar yan hesaplarından yüzleri yok asıl hesaplarından yazmaya Adam değiller

finrod

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Yeni sistemin gelmesini bekliyorum. Yemeksepetine mail atıcam durumu açıklayıp. Sizin gibi aç köpekler faydalanmasın diye.

ODAKAB

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
tembellikten satıcıya 15 siparişe 10 veriyorduk zaten 25 liraya kral gibi evde sağlıklı yemek yersiniz iyi oldu patlaması
80/50 kupon için bir de satıcıya para veremem

heyhay77

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
tembellikten satıcıya 15 siparişe 10 veriyorduk zaten 25 liraya kral gibi evde sağlıklı yemek yersiniz iyi oldu patlaması
80/50 kupon için bir de satıcıya para veremem
nerenin kralı gibi yeriz mozambigin falan mı :D

brkylcm

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
dusunmediginiz pek cok yonu var bu isin. adamlar artik ogrenciye sana bana kupon satmayıp sadece toplu restoran sahiplerine dukkan sahiplerine satiyolardi onlarda kendi dukkanlarına siparis + yorum olarak geçiyodu hem adamdan malzeme cıkmıyo hem kurye calistirmiyo hemde bi ton siparis alip yemeksepetinden para koparıyodu bu y4v54k hesap satıcılarıda toplu toplu satıp ellerine bi ton kara para geciriyodu bu yuzden bi cok ogrenci ac kaldi ozellikle de bi donem ki o donemi hatirlayan vardir. ikinci olarakta artik kabul edelim elinizi vicdanınıza koyun ve gercekten soyleyin bu is 1-2 senedir var neredeyse ilk zamanlardaki kadar yemek soyleyemiyoduk hesap alamıyoduk cunku bunun sebebi hesaba tonla para bayilmamizdi yani sandiginizin aksine oyle ac kaldik mac kaldik diye sizlanmaniza gerek yok her gun dısardan yiyen adamsan bu yontem olsun olmasın zaten illaki halin vaktin yerindedir 4q bos yapmaya gerek yok

kerkeros7

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hâlâ ağlıyan var mı diye bakmaya geldim

silentcries

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
dusunmediginiz pek cok yonu var bu isin. adamlar artik ogrenciye sana bana kupon satmayıp sadece toplu restoran sahiplerine dukkan sahiplerine satiyolardi onlarda kendi dukkanlarına siparis + yorum olarak geçiyodu hem adamdan malzeme cıkmıyo hem kurye calistirmiyo hemde bi ton siparis alip yemeksepetinden para koparıyodu bu y4v54k hesap satıcılarıda toplu toplu satıp ellerine bi ton kara para geciriyodu bu yuzden bi cok ogrenci ac kaldi ozellikle de bi donem ki o donemi hatirlayan vardir. ikinci olarakta artik kabul edelim elinizi vicdanınıza koyun ve gercekten soyleyin bu is 1-2 senedir var neredeyse ilk zamanlardaki kadar yemek soyleyemiyoduk hesap alamıyoduk cunku bunun sebebi hesaba tonla para bayilmamizdi yani sandiginizin aksine oyle ac kaldik mac kaldik diye sizlanmaniza gerek yok her gun dısardan yiyen adamsan bu yontem olsun olmasın zaten illaki halin vaktin yerindedir 4q bos yapmaya gerek yok
bence de restoranların kendilerine sipariş vermesi çok büyük sıkıntıydı

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Method hala çalışıyor şu fahiş fiyatlı hesap satıcılarına para yedirmeyin kendi numaranız ile sınırsız hesap onayı yapabilirsiniz Tek gereken tanımlı kupon olan hesap oda 3 5 tl birşey gidip 10 15 tl vermekten iyidir

Babarahman

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Method hala çalışıyor şu fahiş fiyatlı hesap satıcılarına para yedirmeyin kendi numaranız ile sınırsız hesap onayı yapabilirsiniz Tek gereken tanımlı kupon olan hesap oda 3 5 tl birşey gidip 10 15 tl vermekten iyidir
Nereden alacaz tanımlı hesabı

134134

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Satıcıların kökünü kuruttun harbiden helal reis hangi siteye baksam ya satmıyolar artık ya da hep stok oluyor normalde 2dkda bitiriyolardı stoğu

canpng

Kayıtlı Üye
Web sitesi
applefavour.com
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Satıcıların kökünü kuruttun harbiden helal reis hangi siteye baksam ya satmıyolar artık ya da hep stok oluyor normalde 2dkda bitiriyolardı stoğu
Ne kökünü kurutması :D hepsi tekrardan satış yapmaya başladı hem de eskiye yakın fiyatlarla. Bu satıcılar hâlâ akıllanmamış. Gene sitelerini şikayet etmek lazım @terides Bey duyrulur :)

Yemekavcisi:d

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Şöyle hesap dağıtıcam böyle hesap dağıtacağım diyen arkadaş çıksın ortaya millet 15 tl lik hesaplara düştü yine...

Aliheal

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hocam bu yöntemle 2-3 defa sipariş verdim şimdi ödeme yapılamıyor hatası alıyorum yeni kart ile bile denedim olmuyor bir çözümü var mıdır

gorbacov67

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hocam bu yöntemle 2-3 defa sipariş verdim şimdi ödeme yapılamıyor hatası alıyorum yeni kart ile bile denedim olmuyor bir çözümü var mıdır
yemek sepetini sil tekrar yükle yükledikten sonra telefonunu uçak moduna al kapat daha sonra vpn ile giriş yap sorun düzelicek.