Banner alanı

YEMEKSEPETİ ÜCRETSİZ METHOD ANLATIYORUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sloopcrs

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
+Rep tek bir sorum var her hesap için cihaz kısmını nasıl yapacağız? iOS olmuyor falan muhabbeti dönüyor.

kogbsatis

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
vpn açman ve gizli sekmeden girmen yeterli. ben pc'den denedim hep. telefondan da olurum diye düşünmekteyim.
+Rep tek bir sorum var her hesap için cihaz kısmını nasıl yapacağız? iOS olmuyor falan muhabbeti dönüyor.

kogbsatis

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
enfes40 kodunda alt limit 10 tl oluyor. 50 tl'lik siparişe 10 tl ödüyorum yani ve + olarak aynı hesaptan merhaba kodu da geçerli oluyor. tek üyelik 2 kupon şekli

spykinqer

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Ftxturkey sitesine üye olun oraya 20 lira atın. 1 ustd alın toplam 18 lira olsun en fazla çekerken komisyon almıyor site en düşük 1 dolar yükleyebilirsiniz 5sim sitesine

zuenz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bunu yapmandaki amaç ne kardeşim method u paylaştın da ne oldu fazladan 10 kişi ucuza kod alıcak diye method patlıycak ucuza alan 10 kişi artık pahalıya bile alamıycak iyi halt yedin bi de iyi bir şey yapmış gibi övünmüş yorumlarda :D

zuenz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
aptalsın kanka ne kanıtlamaya calısıyon kendini bir sey mi sandın yani methodu paylaşınca :D kod olayı olmasa açlıktan ağzın kokucak burada methodu paylaşarak patlamasını kolaylaştırdın

can2366

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
Selam dostum birkaç eklemek ve tartışmak istediğim şey var.

- Hesapların artık onaya düşmesi sorunu var, türk numarası bile kullansam ilk girişten sonra onaya düşebiliyor, bu sorun için gizli sekme açmak yetmeyebilir, spoof yapan eklentiler yüklemek lazım.
- Vpn kullanımı da anlaşılabiliyor, yani siz bir vpn kullandığınızda sitede yazılım ile bunu kontrol etmek mümkün dolasıyla vpn kullanımı yerine mevcut ipnizi modem resetleyerek değiştirmek daha sağlıklı olur.
- 5sim sitesine para göndermenin bana kalırsa çok daha kolay bir yolu var. Öncelikle Binance hesabınız olmalı, ardından bir tane de Payeer hesabı açmalısınız. Payeer hesabı açmak kolaydır, doğrulama yapmanıza da gerek yok. Şimdi yapmanız gereken Binance üzerindeki varlığınızı rubleye çevirmek, en az 200 ruble olmak zorunda, 2-3 doları bile çevirebiliyorsunuz rubleye(İşlem çifti örneğin USDT/RUB olmalı). Daha sonrasında Spot kısmından Rubleye tıklayın ve orada çıkan ekranda Çek butonuna tıklayın, aşağıda Payeer ödeme yöntemini göreceksiniz, Payeer hesap mailinizi oradaki ödeme yöntemi kısmına ekledikten sonra rubleyi yazıp gönderiyorsunuz Payeer hesabınıza, anında geçiyor. Bunu yaptıktan sonra 5sim sitesine gidip Other payment methods seçeneğine tıklayıp alttan Payeer'i seçiyorsunuz ve çekmek istediğiniz miktarı yazdıktan sonra iki defa alttaki butona tıkladığınızda yönlendirilirsiniz, çıkan ekranda alt kısımdaki Payeer kutucuğuna gelip RUB olana tıklayın daha sonra Confirm dedikten sonra sizi yönlendirecek, Payeer hesabınıza giriş yapmadıysanız yapın, yapmadıysanız orada giriş yapıp en alt kısımdaki Confirm yazısına tıkladığınızda bakiye anlık olarak hesabınıza geçecektir.

kogbsatis

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Selam dostum birkaç eklemek ve tartışmak istediğim şey var.

- Hesapların artık onaya düşmesi sorunu var, türk numarası bile kullansam ilk girişten sonra onaya düşebiliyor, bu sorun için gizli sekme açmak yetmeyebilir, spoof yapan eklentiler yüklemek lazım.
- Vpn kullanımı da anlaşılabiliyor, yani siz bir vpn kullandığınızda sitede yazılım ile bunu kontrol etmek mümkün dolasıyla vpn kullanımı yerine mevcut ipnizi modem resetleyerek değiştirmek daha sağlıklı olur.
- 5sim sitesine para göndermenin bana kalırsa çok daha kolay bir yolu var. Öncelikle Binance hesabınız olmalı, ardından bir tane de Payeer hesabı açmalısınız. Payeer hesabı açmak kolaydır, doğrulama yapmanıza da gerek yok. Şimdi yapmanız gereken Binance üzerindeki varlığınızı rubleye çevirmek, en az 200 ruble olmak zorunda, 2-3 doları bile çevirebiliyorsunuz rubleye(İşlem çifti örneğin USDT/RUB olmalı). Daha sonrasında Spot kısmından Rubleye tıklayın ve orada çıkan ekranda Çek butonuna tıklayın, aşağıda Payeer ödeme yöntemini göreceksiniz, Payeer hesap mailinizi oradaki ödeme yöntemi kısmına ekledikten sonra rubleyi yazıp gönderiyorsunuz Payeer hesabınıza, anında geçiyor. Bunu yaptıktan sonra 5sim sitesine gidip Other payment methods seçeneğine tıklayıp alttan Payeer'i seçiyorsunuz ve çekmek istediğiniz miktarı yazdıktan sonra iki defa alttaki butona tıkladığınızda yönlendirilirsiniz, çıkan ekranda alt kısımdaki Payeer kutucuğuna gelip RUB olana tıklayın daha sonra Confirm dedikten sonra sizi yönlendirecek, Payeer hesabınıza giriş yapmadıysanız yapın, yapmadıysanız orada giriş yapıp en alt kısımdaki Confirm yazısına tıkladığınızda bakiye anlık olarak hesabınıza geçecektir.
ustam napıyorsun methodlar mı hazırlıyorsun? eline ağzına sağlık hocammmm

Odoganfcb

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Eline sağlık kankam methodu patlatmis Yemeksepeti calismiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...