Banner alanı

YEMEKSEPETİ ÜCRETSİZ METHOD ANLATIYORUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Firat11

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kimse sana o 400 lirayı vermez 2000 hesabı da 200 liraya vermez

mkslsks

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Tedarikçi buldum. 400TL karşılığında yeni metodu veririm. Stok sorunu yok. Yemeksepetinin açığını kullanıyor. 2000 adet hesabı 200 liraya aldım. Aç kalanlar pm atabilir.
Metodun varlığını ve çalıştığını kanıtlayana kadar kimse foruma bugün üye olmuş birine 400 tl vermez.

Firat11

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Metodun varlığını ve çalıştığını kanıtlayana kadar kimse foruma bugün üye olmuş birine 400 tl vermez.
Dolandirici zaten belli akıl var mantık var 2000 hesap alabiliyorsa satar hepsi dünya kadar para yapar 400 liraya ekmek teknesini satmaz Yemeksepeti açığı olduğunu söylüyor diyelimki mevcut noyu sistemden sildi tekrar onay yapmak için 2000 adet noya SMS onayımı yaptı söyledikleri zaten cok saçma

mebonbilisim

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sizin gibi bu işleri ergenlik kokan lise ortamlarından çıkıp 50 lira harçlık için yapmıyoruz arkadaşlar. 5sim sitesine script atan biziz. Sistemdeki tüm numaraları sizden çok daha önce çekiyoruz. Yemeksepeti aynı anda sms onayı istenildiğinde gönderim sağlıyor. Yani eğer aynı çekirdek üzerine kurulu aynı oslerden aynı anda ys app ile aynı anda aynı numaraları yazıp 20 farklı hesaba verify isterseniz ys size veriyor. Hesap satışı yapmıyoruz. Hesaplar bize lazım ve aktif olarak kullanıyoruz. Kimsenin 400 tl sine ihtiyacımız yok. Sembolik bir rakamdı. Sizlere tavsiyem bu kadar yabancısı olduğunuz konularda bu kadar riskli işlere bulaşmayın. Kendinize iyi bakın :)

mebonbilisim

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Dolandirici zaten belli akıl var mantık var 2000 hesap alabiliyorsa satar hepsi dünya kadar para yapar 400 liraya ekmek teknesini satmaz Yemeksepeti açığı olduğunu söylüyor diyelimki mevcut noyu sistemden sildi tekrar onay yapmak için 2000 adet noya SMS onayımı yaptı söyledikleri zaten cok saçma
Yeteri kadar hızlı bir cpumuz olsaydı 2000 hesabı toplamda 5 liraya onaylardım. Dolandırıcı olan maalesef siz ve sizin gibiler. Aç kalınca ona buna çamur atmaktan geri kalmıyorsunuz.

spykinqer

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Boş boş sidik yarıştırmayın millete hayranız dokunacak işler yapın. Kazanmayın demiyoruz ama bize de faydanız dokunsun

Firat11

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Boş boş sidik yarıştırmayın millete hayranız dokunacak işler yapın. Kazanmayın demiyoruz ama bize de faydanız dokunsun
Yok ne hayırları dokunacak işi gücü itlik kopukluk olan insanlar bunlar hem aldım diyor şimdi de kendisi sistemi kurmuş gibi konuşuyor iki dediği bir dediğini tutmuyor

Firat11

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Yeteri kadar hızlı bir cpumuz olsaydı 2000 hesabı toplamda 5 liraya onaylardım. Dolandırıcı olan maalesef siz ve sizin gibiler. Aç kalınca ona buna çamur atmaktan geri kalmıyorsunuz.
Dolandirici olsak inan şuan burada olmazdık 2 3 kuruşa kimse aç kalmaz senin gibi embesilerde bizim anlamadığımız ama aslında çok basit olan 2 3 işlemi abarta abarta söyleyip kendini birşey sanan ama işin ehline ne yaptığınızı sorduğumuz zaman size kahkaha atıp bunu mu abartiyorlar diyecekleri kanı 5 kuruş etmeyecek insanlarsiniz bu işten çok anlayan biri olsan zaten 5sim gibi bir siteye gerek duymazdin anlaşılan sen de amatör bir yazılım bilgisine sahipsin merak etme Max 1 - 2 ay a senide patlatirlar ben bu şekilde kazanmam baska şekilde kazanırım herkese iyi satışlar 😁

Firat11

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sizin gibi bu işleri ergenlik kokan lise ortamlarından çıkıp 50 lira harçlık için yapmıyoruz arkadaşlar. 5sim sitesine script atan biziz. Sistemdeki tüm numaraları sizden çok daha önce çekiyoruz. Yemeksepeti aynı anda sms onayı istenildiğinde gönderim sağlıyor. Yani eğer aynı çekirdek üzerine kurulu aynı oslerden aynı anda ys app ile aynı anda aynı numaraları yazıp 20 farklı hesaba verify isterseniz ys size veriyor. Hesap satışı yapmıyoruz. Hesaplar bize lazım ve aktif olarak kullanıyoruz. Kimsenin 400 tl sine ihtiyacımız yok. Sembolik bir rakamdı. Sizlere tavsiyem bu kadar yabancısı olduğunuz konularda bu kadar riskli işlere bulaşmayın. Kendinize iyi bakın :)
Anladığım kadarıyla sen de kendi iş yeri veya evin de ucuza bu ürünleri stokluyorsun sabah 5 te polis ensene vurduğu zaman bakalım bize bu forumda söylediklerini onlarda soyleyebilecekmisin ki hiç sanmıyorum

deepestfear

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
5sim sitesine script atan biziz.Bunu yazan birinin profesyonel olma ihtimali yok

kogbsatis

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
1657617543226.png
BANA ATTIĞI MESAJA BAKIN. KENDİNİ ZEKİ SANIYOR ÇARPILMAYIN BU DOLANDIRICIYA DASDKLASKADAKLDSKDKLDASKLDADKLASDKLA

kogbsatis

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
yemeksepetine bakın. adamlar sitedeki dolandırıcılardan üyelik almayalım diye günlük 25 tl'lik kupon getiriyor. saat25 kodunu getirmiş tüm hesaplarda geçerli. 13 tlye üyelik alacağına üyelik alma direk 25 tl indirimi yapıyor sana ys :D

kogbsatis

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
BEYLER EVE SORUŞTURMA KAĞIDI GELDİ PTT'DEN. YEMEKSEPETİ SORUŞTURMA AÇMIŞ 15 GÜN İÇİNDE İFADE VERMEZSEM HAKKIMDA ARAMA KARARI ÇIKICAKMIŞ. TÜM SATICILARA ÜYEYİM, CUMHURİYET BAŞSAVCISINA HEPİNİZİN İBANLARA SİTELERİ PAYLAŞACAĞIM HABERİNİZ OLSUN. BEN YANDIM SİZDE YANIN. ALLAHA EMANET OLUN

Aliuugur

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
BEYLER EVE SORUŞTURMA KAĞIDI GELDİ PTT'DEN. YEMEKSEPETİ SORUŞTURMA AÇMIŞ 15 GÜN İÇİNDE İFADE VERMEZSEM HAKKIMDA ARAMA KARARI ÇIKICAKMIŞ. TÜM SATICILARA ÜYEYİM, CUMHURİYET BAŞSAVCISINA HEPİNİZİN İBANLARA SİTELERİ PAYLAŞACAĞIM HABERİNİZ OLSUN. BEN YANDIM SİZDE YANIN. ALLAHA EMANET OLUN
Olm satıcıların başı yanar senin niye yanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...