Banner alanı

yemeksepeti ucuz numara sitesi

delivery

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Aç kaldınız şimdi akıllı çocuk seni ahahahahaha
Ben oradan bir kere aldım . Alınan hesapları başkalarına satıyordu, benim aldığım hesapta başka birisi sipariş veriyordu 2 gün sonra da hesap gitmişti zaten ucuz da değildi.

canpng

Kayıtlı Üye
Web sitesi
applefavour.com
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
API destekli Yemeksepeti yazılımını nerden bulacağız olm :D
Yazılımcı arkadaş varsa hayrına yazsın :ROFLMAO:

can2366

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0

delivery

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hesapye bloke falan olmadı, adamların stok sorunu olduğu için satış yapamıyorlar, tanıyorum kendisini.

Api yazılım ile işlenebilecek verilerin alınmasını sağlayan arabirim, bot falan yazmak için.
aynen 😙

Aliuugur

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hesapye bloke falan olmadı, adamların stok sorunu olduğu için satış yapamıyorlar, tanıyorum kendisini.

Api yazılım ile işlenebilecek verilerin alınmasını sağlayan arabirim, bot falan yazmak için.
Kaç para reis bir api botu

delivery

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
arkadaşlar bu açgözlü satıcıların çoğu bayağıdır gözükmüyor farkında mısınız?? Kuponlar gidince yeni az kuponlu hesapları max 10tlden satışa koyan gördüm birkaç sitede (40/30 vs) haha bir de sms maliyeti fazla diyorlardı.milleti tokatlayıp gittiler

Mustafamsıım

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 100%
1   0   0
arkadaşlar bu açgözlü satıcıların çoğu bayağıdır gözükmüyor farkında mısınız?? Kuponlar gidince yeni az kuponlu hesapları max 10tlden satışa koyan gördüm birkaç sitede (40/30 vs) haha bir de sms maliyeti fazla diyorlardı.milleti tokatlayıp gittiler
Hayır sayın beyin yoksunu. Şuan onaysız kuponlu hesap minumun seviye de ve düşük indirimde. Enfes50 ise sadece uygulamada geçerli nasıl satışa koysun burdan?

delivery

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hayır sayın beyin yoksunu. Şuan onaysız kuponlu hesap minumun seviye de ve düşük indirimde. Enfes50 ise sadece uygulamada geçerli nasıl satışa koysun burdan?
çok konuşma yan hesap açıp millete laf attığını da biliyoruz hesap silip tekrar numarayla sipariş verdiğini de, fazla eziksin paragöz