Banner alanı

YS ONAYSIZ HESAP | En Ucuz Satıcı !

• Konbuyu başlatan rant
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görüntüleme : 1K

rant

Kayıtlı Üye
Web sitesi
hesapvar.net
Ticaret puanı - 0%
0   1   0

HESABA TANIMLI 60/50 ONAYSIZ HESAPLAR | En Ucuzundan! ;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sattığımız hesaplar
onaysız hesaptır. Mail:pass Olarak verilir. Mail:Şifre verilir.
Telefon onayı yaptığınız zaman YMK60 veya ENFES50 gibi ilk siparişe olan indirimle birlikte. Çift indirim haline gelir.
Tek satışımız yoktur. Minumum 50! Deneme amaçlı hesap verilir.
Her gün toplu alım yapılacak kişilere indirimler sağlanır.
Telegram: (Tıkla)

60-50 Foto.png

Son düzenleme:

omerrozkya

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Dün 2 tane hesap aldım siteden. Şimdi kullanmak için yemekteni girdim. Hesapların içinde sadece 60 TL'ye 30TL indirim var. Elimin altında dursun sonra kullanırım diye aldım, o sürede başkasına mı sattınız hesapları. Şu konuyu çözün lütfen.

rant

Kayıtlı Üye
Web sitesi
hesapvar.net
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
Dün 2 tane hesap aldım siteden. Şimdi kullanmak için yemekteni girdim. Hesapların içinde sadece 60 TL'ye 30TL indirim var. Elimin altında dursun sonra kullanırım diye aldım, o sürede başkasına mı sattınız hesapları. Şu konuyu çözün lütfen.
Başka kişilere satılmaz kodlar telegrama yazınız konuyu çözelim @hesapvarr telegram

omerrozkya

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR. KESİNLİKLE GÜVENEBİLİRSİNİZ :) TEK ADRES BURASI <3