Banner alanı

😘YS SMS ONAY İFŞA

Aliuugur

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sms onayının nasıl yapıldığını buldum site veya başka bir yöntem değilmiş olay tamamen yasal olmayan cezası büyük bir yolla yapılıyormuş açık hat dediğimiz olayla bu açık hatlar 2. El telefoncularda veya Esenyurt avcılar gibi yerlerde sık oluyormus olay yurtdışından gelip hat alan veya mevcut hattını kaybeden kişilerin faturasız hatlarını iptal etmeyip yasal olmayan işler için başkalarına satıyorlar ve bu dediğim yerlerde yüzlerce binlerce sms onayı yapabileceğiniz sim kartları var bu Yemeksepeti hesabı satan kişiler 5 6 lira karşılığı bunlarla anlaşıp tonlarca hesap açıyor bol bol stogun kaynağı buymuş fakat kesinlikle yasak ve cezası büyük bir suçtur ifşa denirmi pek bilmem ama eğer bunu öğrenip denemek isteyen olursa cezasının olduğunu bilin 5sim gibi sanal birşey değil fiziksel kart bu ve başkalarının adına kayıtlı

Aliuugur

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Soyeldigim bazı kelimeler tam doğru olmayabilir fakat yöntemleri buymuş

Sinaan

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
kaynak ne hocam kahvehane sohbeti dinler gibi oldum bi an :))

Aliuugur

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

Ekli dosyalar

• acikhatsatis-20220714-0001.jpg
    acikhatsatis-20220714-0001.jpg
    111.5 KB · Görüntüleme: 80
  • acikhatlar34-20220714-0002.jpg
    acikhatlar34-20220714-0002.jpg
    149.9 KB · Görüntüleme: 78
  • acikhatlar34-20220714-0003.jpg
    acikhatlar34-20220714-0003.jpg
    102.5 KB · Görüntüleme: 78

deftsu

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
5sim de virtual değil ki gerçek hat

Aliuugur

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
şey gibi bu o zaman fiziksel carding yapınca ceza alırım ama sanal olunca almam mı ? saçma
Sen de bu istesin galiba ;) yazidigi mi 2 3 defa oku istersen bu fiziksel hatların sahipleri var sen 5sim den virtual olarak alıyorsun eğer bır suç duyurusu olsa bile fiziksel olarak olandan ağır bir ceza alacağını sanmam sonuçta sitenin bu numaraları nasıl tedarik ettiğini bilmiyorsun

ewrwe

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
5simde suç açık hatta

ewrwe

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
5sim daha büyük suç, numaralar oltalama ile alınıyor kişilerin telefonları ratlanıyor banka hesaplarına vs giriliyor smslerde alınabıldıgın iş bitince o siteye ekliyorlar

deftsu

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bu arada benim bildiğim açık hatlar bu kadar ucuza gitmiyor, toplu alınsa bile

Aliuugur

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Doğru veya değil ben orasını bilmem ben bu bitmez bilmeyen stokçuları araştırdım ve bir tanıdığım sayesinde onayladım yöntemi ister 5simden çile çekerek al ister sende kendine bir tedarikçi bul fiziksel kart için cezası olduğunu da söyledim insnalar merak da ediyordu alın size beleşe yöntem tabii internetten açık hat sipariş edeyim derken Suriyeliler tarafından dolandırılmayın onu da araştırdım hahhshsksks hadi iyi geceler

Aliuugur

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bu arada benim bildiğim açık hatlar bu kadar ucuza gitmiyor, toplu alınsa bile
Açık hattı satın almıyorlar tek kullanımlık sms e anlaşıyorlar veya tanesini 40 50 liraya alıp 1 numaradan 10 20 tane yere sms onayı satıyorlar parasını öyle çıkarıyorlar alın size 5sim

Kerem1249

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Açık hattı satın almıyorlar tek kullanımlık sms e anlaşıyorlar veya tanesini 40 50 liraya alıp 1 numaradan 10 20 tane yere sms onayı satıyorlar parasını öyle çıkarıyorlar alın size 5sim
Açık hattı sim karta takmakla mi uğraşacaklar tek yemeksepeti onayı yapmak için. Mantıksız.

Ayrıca 5simdeki no'lardan da kimse ceza falan almaz. Voip sanal numarası onlar, sahipleri yok. İnsanları boşuna tedirgin etmeyin.

Aliuugur

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Açık hattı sim karta takmakla mi uğraşacaklar tek yemeksepeti onayı yapmak için. Mantıksız.

Ayrıca 5simdeki no'lardan da kimse ceza falan almaz. Voip sanal numarası onlar, sahipleri yok. İnsanları boşuna tedirgin etmeyin.
5sim için birşey dediigmiz yok zaten ama bir sim kartı cikarip takmak daha hızlı olur %100 sms geliyor ve internetteki kere göre daha hızlı geliyor 2 tane telefonla yaparsan yarım saate 100 hesap açarsın

kogbsatis

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
5sim için birşey dediigmiz yok zaten ama bir sim kartı cikarip takmak daha hızlı olur %100 sms geliyor ve internetteki kere göre daha hızlı geliyor 2 tane telefonla yaparsan yarım saate 100 hesap açarsın
10 dakika konuşsak sana uygun fiyata boğaziçi köprüsünü satarım gibime geldi

TheNorth

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

5sim'den aldığın numaraları whatsapp'a ekle de bak sahibi var mı yok mu. başka bir forumda bir getir siparişi veren biri vardı, kurye onaylanan numarayı aramış numara sahibi çıkıp kuryeye ben sipariş vermedim diyip hakaret etmiş, kurye de siparişi veren elemana bunu anlatmış. eleman gerçek numara oldğunu bilmiyordum diyordu.

Aliuugur

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
5sim'den aldığın numaraları whatsapp'a ekle de bak sahibi var mı yok mu. başka bir forumda bir getir siparişi veren biri vardı, kurye onaylanan numarayı aramış numara sahibi çıkıp kuryeye ben sipariş vermedim diyip hakaret etmiş, kurye de siparişi veren elemana bunu anlatmış. eleman gerçek numara oldğunu bilmiyordum diyordu.
Doğru bu arada bende whatsappdan 1 numara aldım Türkiye üzerine arkadaşı işleticektim bir bayanin WhatsAppina girdim konuşmalar bile vardı direk çıkış yaptım

mkslsks

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

Ayrıca 5simdeki no'lardan da kimse ceza falan almaz. Voip sanal numarası onlar, sahipleri yok. İnsanları boşuna tedirgin etmeyin.H

Satılan hesaplar tanesi 15 liradan gidiyor şuan düşün bakalım tek bi sim kart tak çıkar yapıp 15 tl kazanmak mantıksız mı? Günde yüzlerce lira çok rahat kazanırsın
5simdeki numaralar voip numarası değil zira voip türkiye numarası diye bişey yok. 5simdeki numaralar gerçek sim kart numarası ve sahipleri var sadece durumdan habersizler. Android telefona atılan ratlar sayesinde sms onay kodlarına ulaşılabiliyor ve 5sim böyle çalışıyor.