Banner alanı

⭐ YS ONAY 10 TL (KOMİSYON YOK) ONAYMARKETİ.COM ⭐

Hasanvural44

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Hangi ülkelerden sms onay alabiliyoruz sitenizde

Yusufii_

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
30 dakikadır deniyorum boşuna param içeride
Kaldı inanmayın olmuyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-11-16-57-04-670_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-11-16-57-04-670_com.android.chrome.jpg
    247.2 KB · Görüntüleme: 22

emircanx

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Telegramım kapatıldı açmaya çalısıyorum , bilgileriniz başka hesapta kullanılıyor almanızın sebebi sizin klon kullanmamanızdan kaynaklıdır. Ayrıca satışlar yöntem fixlendiğinden itibaren inaktiftir. lütfen karalama yapmayınız.
SAKIN ALMAYIN BUNDAN DOLANDIR8ICıScreenshot_2024-02-11-18-01-19-716_org.telegram.messenger.jpg

Son düzenleme:

Doydum

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
30 dakikadır deniyorum boşuna param içeride
Kaldı inanmayın olmuyor
Telegramdan ulaşırsanız ibanınıza iadenizi sağlayayım

Yazma sürem bittiği için emir isimli arkadaşa burdan ekleme yapıyorum :

2 gün önce usa numarası almışsınız hesabı kullanmayıp sonra hata aldığınızı belirtmişsiniz düzgünce iade istediğiniz takdirde zaten 20 tl nin hesabı sorulmaz 2 gündür de benim sitemde usa numarası satışı yoktur. Çalışan Ürdün numarası oldugu için sadece Ürdün numarası satıyorum. Düzgünce telegramdan ulaşırsanız 20 tl iadenizi ibanınıza sağlarım

Son düzenleme:

braveAf

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0

Jhona

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sorunsuz kullanıyorum adama suç atmayın. Telegramdan ulaşınca zaten iade sağlıyor.

Yusufii_

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Telegramdan ulaşırsanız ibanınıza iadenizi sağlayayım

Yazma sürem bittiği için emir isimli arkadaşa burdan ekleme yapıyorum :

2 gün önce usa numarası almışsınız hesabı kullanmayıp sonra hata aldığınızı belirtmişsiniz düzgünce iade istediğiniz takdirde zaten 20 tl nin hesabı sorulmaz 2 gündür de benim sitemde usa numarası satışı yoktur. Çalışan Ürdün numarası oldugu için sadece Ürdün numarası satıyorum. Düzgünce telegramdan ulaşırsanız 20 tl iadenizi ibanınıza sağlarım
Telegramdan ulaşamıyoruz hocam size yazıyorum cevap yok

Yusufii_

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Telegramdan konuştuk. İlgilendi sağolsun iade yaptı bana. Bilip bilmeden karalama yapmak yanlış gerçekten. Ben siteye Bakiye yükleyip tg den cevap alamayınca dolandırıcı diye düşündüm piyasa çok iğrenç bir hâl almış durumda çünkü fakat konuştuk kendisiyle hallettik. İade yaptı

srkny

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
İnsanlar 20 tlye onaylanmış ys hesabı satıyor hocam sen 20tlye onay satıyosun makul değil üzgünüm

emircanx

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Adam güzel bı üslup ile cevaplamış numaraları kullanmışsın hesapların banlanmış şimdide tatava yapıyorsun, benimde hesaplarım gitti ama kimseye dolandırıcı iftirası atmadım, ama suç sende değil satıcı arkadaşta senin gibilere bile cevap veriyor.
boş yapıyorsun uza

Doydum

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Satışlar kısa süreli kapalıdır bakiyesi olan destek bileti açıp iban yollasın telegramdan dönüş sağlanmayacaktır

emircanx

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Cevap veremeyince boş yapıyorsun uza, iymiş.
cevap veremeyince derken? cevap verecek bir şey yok adam çalışmayan numarayı satıyor aliyorum sonra bunlar banlandı ben mesul değilim diyor sen de böyle adamları yalıyorsun buyur devam et

braveAf

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
cevap veremeyince derken? cevap verecek bir şey yok adam çalışmayan numarayı satıyor aliyorum sonra bunlar banlandı ben mesul değilim diyor sen de böyle adamları yalıyorsun buyur devam et
Bree akılsız numaraları kullanmışsın hesabı açmışsın sms onayı gelmiş sana, konu adamın sorumluluğundan çıkıyor numarayı banlayan yemeksepeti adamın ne suçu var? Bide yalıyorsun diyor 10tl'ye numara alıpta 3 gün boyunca lafını yapan ve ağzı açlıktan kokan it(opsiyonel).