Banner alanı

⭐ YS ONAY 10 TL (KOMİSYON YOK) ONAYMARKETİ.COM ⭐

emircanx

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bree akılsız numaraları kullanmışsın hesabı açmışsın sms onayı gelmiş sana, konu adamın sorumluluğundan çıkıyor numarayı banlayan yemeksepeti adamın ne suçu var? Bide yalıyorsun diyor 10tl'ye numara alıpta 3 gün boyunca lafını yapan ve ağzı açlıktan kokan it(opsiyonel).
hakaret etme hakkı vermiyor sana bu durum. adamin sattığı no çalışsa suçu olmazdı. banlandığını kendi söyledi lakin ben aldıktan sonra söyledi. sorun burda bir de açlıktan ağzın kokmuyorsa ne işin var burada nusrete falan gitsene :D?

braveAf

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
hakaret etme hakkı vermiyor sana bu durum. adamin sattığı no çalışsa suçu olmazdı. banlandığını kendi söyledi lakin ben aldıktan sonra söyledi. sorun burda bir de açlıktan ağzın kokmuyorsa ne işin var burada nusrete falan gitsene :D?
At kafası bizde indirim arıyoruz ama ve lakin 10tl için kimseyi karalamıyoruz işte bizim farkımız tam olarak bu.

Yemekavcisi:d

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Abi siz harbi adamı çileden çıkarırsınız ha satışlar inaktif dostum kapalı bakiyorum telegramdan iade isteği yok destek biletlerine bakıyorum iban atan yok amacın ne dostum satış yapmayan birini neden karalıyorsun
2 gündür iade bekliyoruz hocam iade fln atmıyorsunuz

emircanx

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
At kafası bizde indirim arıyoruz ama ve lakin 10tl için kimseyi karalamıyoruz işte bizim farkımız tam olarak bu.
hakaret etme, karalanacak adamın ücreti olmaz işini yapmıyorsa karalar geçerim sen de öteden havlarsın

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bakiye iade olmadığı için dün gece farklı servislerden numara aldım kullanılmış numara geldi uzak durun siteden.

alex

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu tür sitelere işinizi görecek kadar bakiye yüklemelisiz. Bonus monus muhabbeti çok zarar verir. Bonus almak için 150 TL yükleyen birinin parası içerde kaldı. 10 20 tl olsa boş verirsin. 150 olunca durum farklı

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu tür sitelere işinizi görecek kadar bakiye yüklemelisiz. Bonus monus muhabbeti çok zarar verir. Bonus almak için 150 TL yükleyen birinin parası içerde kaldı. 10 20 tl olsa boş verirsin. 150 olunca durum farklı
Dolandırıcı hocam ne iade var ne numaralar çalışıyor hiç atmamak gerek

emircanx

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
dolandırıcı dedik bro niye entryleri okumuyorsunuz