Banner alanı

Yemeksepeti Method Fre

• Konbuyu başlatan terides
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 486
  • Görüntüleme : 40K

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Kupon isteyenler tek bir tane ilede yetinmiyor bide adam 2 3 tane istiyor vermeyince yeni hesap açıp tekrar istiyor Ücretsiz vermem sürdürebilir bir iş değil elimden geldiğince verdim Ancak yeterli miktarda kuponlu hesap malasef yok bekleyin sms sitelerini takip edin bu satıcıların bitmesiyle smsler boşa düşecek 5sim falan ordan alın smsi yapıştırın yeni hesap açıp onayı kullanın enfes 50 yi

canpng

Kayıtlı Üye
Web sitesi
applefavour.com
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
kuponlu hesap bulmak ücretsiz mi sanıyorsunuz siz proxy masrafı var yemeksepeti farkedince kapatıyor 1 saat önce yine recaptchayı açtı direk yüksek taratma yapıyorum diye Bilmeden boş boş konuşuyorsunuz
üstat saçma sapan konuşanlarla muhatap olma. Yorumlara bak. Adam ücretsiz veriyor gene yaranamıyor. Bunlara 35-40'tan vermek lazım :D

igol35

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
merhaba bana da gönderir misiniz

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
beyler yemeksepeti recaptchayı fulledi hesap taratması yapamıyorum proxy ile bile suan 1000 captcha geçme fiyatı 2 dolar pek sürdürülebilir bir yol değil mecbur recaptchayı kapamasını beklicem veya geçmenin farklı bir yolunu bulucam

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Elinde olan varsa Eski bot yemeksepeti hesapları alınır

Terrybold

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
boşa rüzgar yapma hadi yoluna ekmek tekneniz battı değil mi işsiz kaldınız yazık size
Mehdi terides kızma la nasılsa herşeye bi cevabın var piyasayı domine ediyorsun süper ticari zekanı hayranlık la izliyoruz sms fiyatları düşecek kuponlar şöyle olacak böyle olacak . Ya kanka onu bırakta bu Migros’ta Nutella çok pahalı aq bi konuda ona açsana savaş açalım Migros’a faiş fiyata satıyor

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Mehdi terides kızma la nasılsa herşeye bi cevabın var piyasayı domine ediyorsun süper ticari zekanı hayranlık la izliyoruz sms fiyatları düşecek kuponlar şöyle olacak böyle olacak . Ya kanka onu bırakta bu Migros’ta Nutella çok pahalı aq bi konuda ona açsana savaş açalım Migros’a faiş fiyata satıyor
Migrosta sms onay fiyatı ne kadar ? 3 5 tl birşey yemeksepeti neden aynısı olmasın

Terrybold

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Migrosta sms onay fiyatı ne kadar ? 3 5 tl birşey yemeksepeti neden aynısı olmasın
Kanka bilmiyorum ki yaşasın kardeşlik Migros’a ölümmmmm kimse gelsin CEO su aq kimse bize istediğimiz dışında fiyata mal satamaz .

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
ulan ahajajajsjdaj yemin ederim bu terides aq
dünyayı kurtardığını filan zannediyo şuan mk kaç kişi aç kaldı bu ibnenin yüzünden bugün 3-5 kişiye hesap verdi dünyayı kurtardı pezevenk :))
Sanada 1 tane hesap atayım da sende ağlamayı kes