Banner alanı

Yemeksepeti Method Fre

• Konbuyu başlatan terides
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 486
  • Görüntüleme : 39K

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
beyler benden hesap isteyip durmayın elimde yok suan tanımlanmadı daha açtıgım hesaplara pazartesi tanımlanır diye umuyorum

babycat20

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bir adet site yine tanımlı kupon satışına başlamıs 40/50 14 tl 30/60 8 tl sms onayları da pahalıydı sözde haha gülüyorum bide bana o kadar laf yapıyolardı fixlettin fixlettin diye simdi yemeksepeti bu siteyi görünce tanımlı kuponlarıda ios androide kullanılabilir yapmıcak mı yapıcak sms onaylayıp 8 tl ye koymus bide hesabı gördük maliyetini
Bu hangi site kral

efereis06

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Tamam satıcılara kızıyorsunuz da sonuç olarak onlar da kazanıyordu bizim de işimiz görülüyordu düşük fiyata yemek yiyebiliyorduk şimdi aç kaldık kimsenin işi görülmüyor

134134

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Tamam satıcılara kızıyorsunuz da sonuç olarak onlar da kazanıyordu bizim de işimiz görülüyordu düşük fiyata yemek yiyebiliyorduk şimdi aç kaldık kimsenin işi görülmüyor
Ooo gelmiş satıcının yan hesabı hem de geçen hafta açılmış hesapla :D yürü kardeşim ekmek çıkmaz sana

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
18 tl hesap 2 tl komisyon etti 20 tl minimum sipariş için 60 tl sepet yapman lazm 60 tl lik yemek 50 tl düş 10 tl para oraya 20 tl de hesap 30 tl ye yine yemek söylemiş olucaksın parası olmayan için her gün sürdürülebilir birşey değil özellikle günde 2 öğün yiyen birisi için yine parası olanlara yarıyordu daha çok

starlive

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Aç kaldık yahu kuponlu hesap veren yok mu 🤠

makislaskos

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
18 tl hesap 2 tl komisyon etti 20 tl minimum sipariş için 60 tl sepet yapman lazm 60 tl lik yemek 50 tl düş 10 tl para oraya 20 tl de hesap 30 tl ye yine yemek söylemiş olucaksın parası olmayan için her gün sürdürülebilir birşey değil özellikle günde 2 öğün yiyen birisi için yine parası olanlara yarıyordu daha çok
Bu dediğinizi hiç mantıklı bulmadım, satıcılardan alsak bile 60 tl lik yemeği 30 tl ye alıyoruz sonuçta ve 30 tl kar ediyoruz, siz bunun nasıl daha karlı olmadığını savunuyorsunuz? Açık bir şekilde müşteriler için karlı bir durum.

Bundan bağımsız olarak satıcılar da hesap başı 18 tl kar ediyor zaten, bu durumda hem satıcılar hem müşteriler kar ediyor, hatta sipariş başına müşteri satıcıdan daha fazla kar ediyor iki taraf da mutlu.

Siz methodu açık ettikten sonra ise satıcılar da tüm gelirini kaybetti müşteriler de aç kaldı iki taraf da mutsuz.

Olayı basitçe anlattım, burda yanlış gördüğüm ya da anladığım bişey var ise lütfen söyleyin, veletlik yapıp satıcı ya da fake hesap yazmayın hesabımın tarihi belli.

Açık bir şekilde yaptığın bu topluluğu olumsuz etkileyecek bir hataydı.

Terides, uğraştığın işlerden belli ki kafası çalışan bir insansın bu botları yazmanın kolay olmadığının farkındayım fakat bu kadar insana nereye kadar sınırsız hesap vermeyi düşündün? Senin de belli bir bütçen kendine ayıracak zamanın işin gücün var bu işin sürdürülebilir olmadığının farkına varamadın mı gerçekten? En azından methodu fixletmek yerine fahiş fiyatlara satan satıcıların aksine sen hesap başı 3-5 lira alsan bu sayede hem piyasayı dengelesen, hem sen hakettiğin gibi bu işten kar etsen (ki piyasayı domine ederdin) hem de biz aç kalmasak daha iyi olmaz mıydı?

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu dediğinizi hiç mantıklı bulmadım, satıcılardan alsak bile 60 tl lik yemeği 30 tl ye alıyoruz sonuçta ve 30 tl kar ediyoruz, siz bunun nasıl daha karlı olmadığını savunuyorsunuz? Açık bir şekilde müşteriler için karlı bir durum.

Bundan bağımsız olarak satıcılar da hesap başı 18 tl kar ediyor zaten, bu durumda hem satıcılar hem müşteriler kar ediyor, hatta sipariş başına müşteri satıcıdan daha fazla kar ediyor iki taraf da mutlu.

Siz methodu açık ettikten sonra ise satıcılar da tüm gelirini kaybetti müşteriler de aç kaldı iki taraf da mutsuz.

Olayı basitçe anlattım, burda yanlış gördüğüm ya da anladığım bişey var ise lütfen söyleyin, veletlik yapıp satıcı ya da fake hesap yazmayın hesabımın tarihi belli.

Açık bir şekilde yaptığın bu topluluğu olumsuz etkileyecek bir hataydı.

Terides, uğraştığın işlerden belli ki kafası çalışan bir insansın bu botları yazmanın kolay olmadığının farkındayım fakat bu kadar insana nereye kadar sınırsız hesap vermeyi düşündün? Senin de belli bir bütçen kendine ayıracak zamanın işin gücün var bu işin sürdürülebilir olmadığının farkına varamadın mı gerçekten? En azından methodu fixletmek yerine fahiş fiyatlara satan satıcıların aksine sen hesap başı 3-5 lira alsan bu sayede hem piyasayı dengelesen, hem sen hakettiğin gibi bu işten kar etsen (ki piyasayı domine ederdin) hem de biz aç kalmasak daha iyi olmaz mıydı?
Tamam güzel açıklamıssın benim demek istediğim öğrenciler için parası olmayan insan için 30 tl sürdürülebilir bir rakam değil yine parası olana yarıyor demek istedim öğrenci haftada ayda bi kaç kere 30 tl ye söyleyebilir en fazla her gün sürdürülebilir değil fix konusuna gelince benimle zerre alakası yok fix konusunun ben methodu cumartesi paylaşıyorum ve pazartesi yemeksepeti güncellleme yapıyor büyük enfes 50 olsun tanımlı kupon olsun bu zaten önceden planlanmıs birşeydi 3 günde yapılan birşey değil yani bunun suçu satıcılar işi ticarete dökmemiş olsalardı suan insanlar 3 5 tl ye sms onaylayıp hala ucuza yemek yiyebiliyor olurdu hiç akıllarına gelmemis mi biz günde yüzlerce hesap satarsak bu olay fix yer diye gelmiştir elbet ama para daha tatlı gelmiştir her gün yeni satıcı çıkıyordu zaten geçen hafta çoğuna ihbar gidip sitelerini kapatmıslardı

hedehe

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Terides hesapları ücretsiz dağıtma. Biz makul fiyatlar ödemeye hazırız. Site aç senden alalım. Bu adamlara 20 tl ödeyeceğime sana komisyonu düşük bir mebla öderiz.
ücretsiz dağıtmasının ne gibi bir sorunu oluyor?

cuplar

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
böyle giderse kuponlularıda kullanamayayacağız çok dilleniyor. bişe ne kadar çok dillenirse okadar kısa ömrü olurmuş.

Amelesett

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
@terides ilk defa konuya yazıyorum. Ücretli veya ücretsiz telefon onaysız hesap var mı ?

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Elimde yüksek miktarda hesap var ancak yemeksepeti yeni oldukları için mi yoksa bot olduklarını anladıgı için mi bilmiyorum hiçbirine kod tanımlamıyor beklemekten başka çare yok