Banner alanı

Yemeksepeti Method Fre

• Konbuyu başlatan terides
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 486
  • Görüntüleme : 40K

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
olum daha recaptcha yı geçmeyi bilmiyon salak herif gelip burda kelime oyunları yapıp millete bilgiliymişssin süsü veriyon at kafası. ben de senin yedi sülalene yetecek hesap var puşt :)
o kadar laf yaptın ama ben sana yine 40 tl tanımlı kupon attım aç kalma ayı yedin yedin dünyaları bitirdin

DarbeliMatkap

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
o kadar laf yaptın ama ben sana yine 40 tl tanımlı kupon attım aç kalma ayı yedin yedin dünyaları bitirdin
GÜNDE SADECE 4 SAAT UYKU DÖRT BİR YANI HAİN DOLU YORGUN BİTKİN AMA PES ETMEYEN BİR BEDEN HAKKINI ÖDEYEMEYİZ REİS YORULDUN BİLİYORUZ AMA BU DAVA SENSİZ OLMAZ

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
olum daha recaptcha yı geçmeyi bilmiyon salak herif gelip burda kelime oyunları yapıp millete bilgiliymişssin süsü veriyon at kafası. ben de senin yedi sülalene yetecek hesap var puşt :)
anlatsana nasl geçiliyor recaptcha baya uğrastım geçemedim

secx11

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Olacağı varmış zaten aylardır devam eden sistem bi terides paylaştı diye patlayacak değildi. Daha ucuza yemek yeme şansı gitti ama keyfine 35-40tl ye hesap satanlar da kazanamıyor oldu. Loose-loose

kadireren

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bana hesap lazım agalar karnım acıktı

134134

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
@terides Bu satıcılar hesap açıp açıp yorumlarda laf atiyor sana haberin olsun. Biz kullanıcılar olarak teşekkür ediyoruz sana eyvallah, bak mesela örnek vereyim @Kemalettin @İlaydaSonmez hesap açılış tarihlerine ve mesajlara bak. Helal olsun sana böyle devam kardeşim bitirdin sonunda bu ipleri 1 hafta hesap satamasalar kelle başı 50bin lira zararları var rahat. Vergisiz kaçak yoldan yemeksepetini soyarak kazandıkları para işte doğru yoldasın. İlerleyen zamanda yakalanmadan yeni hesap açıp veya eski hesap bulup laf atacaklardır sana. Sakın ola ben bunların iyiliği için uğraşıyorum yine de yaranamiyorum deme suan ağlayan varlıklar sadece satıcılar. Biz 30 liraya yiyorduk önceden şimdi 30 liraya zaten trendyoldan migros’tan getirden söyleyebiliyoruz olmadi en kötü ihtimal 10 lira koyuyosun üstüne

terides

Cezalı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bir adet site yine tanımlı kupon satışına başlamıs 40/50 14 tl 30/60 8 tl sms onayları da pahalıydı sözde haha gülüyorum bide bana o kadar laf yapıyolardı fixlettin fixlettin diye simdi yemeksepeti bu siteyi görünce tanımlı kuponlarıda ios androide kullanılabilir yapmıcak mı yapıcak sms onaylayıp 8 tl ye koymus bide hesabı gördük maliyetini

soldier63

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
bir adet site yine tanımlı kupon satışına başlamıs 40/50 14 tl 30/60 8 tl sms onayları da pahalıydı sözde haha gülüyorum bide bana o kadar laf yapıyolardı fixlettin fixlettin diye simdi yemeksepeti bu siteyi görünce tanımlı kuponlarıda ios androide kullanılabilir yapmıcak mı yapıcak sms onaylayıp 8 tl ye koymus bide hesabı gördük maliyetini
rahatta kal baba beklemedeyiz siteyi aç yapıştıralım hemen

kersanane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
bu free metodu güzel bi şekilde bana özelden anlatabilecek var mı yoktuk piyasa ne duruma gelmiş boşuna para vermeyelim

cuplar

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
herşeyi fixletene kadar kullanacak bunlar 2güne dediğin gibi olur.

kersanane

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   1   0
numara onay veya kuponlu hesap satan site var mı acil hesap lazım