Banner alanı

YEMEKSEPETİ ÜCRETSİZ METHOD ANLATIYORUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kogbsatis

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
dostlar aldığım her numara, bu no kullanılıyor diyor 10 sefer denediğimde vs sms gönderlidi diyor ama siteye sms gelmiyor. anakart ban gibi bir şey attılar sanırım. bunun önüne geçen var mı? biz herkese yardımcı olduk bilen varsa sizde yardımcı olun

Anzaj

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Helal olsun sana . fırsatçılardan gecilmiyordu.yok 8 e geliyor bana olayları hikaye.allah razı olsun kardeşim

kodverin

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bu methodu biliyorum ancak uğraşmamak için öğrenci arkadaşlara yardım olsun diye alıyordum. Bu numara kullanılıyor hatası alıyorsanız sitenin yeni numaralar eklenmesini bekleyin. Sorun çözülecektir.

Jellybon

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
dostlar aldığım her numara, bu no kullanılıyor diyor 10 sefer denediğimde vs sms gönderlidi diyor ama siteye sms gelmiyor. anakart ban gibi bir şey attılar sanırım. bunun önüne geçen var mı? biz herkese yardımcı olduk bilen varsa sizde yardımcı olun
Method buuuum sağolasın

• Haha
Tepkiler: leq

Odoganfcb

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Atom parçalamış gibi upluyodun ya konuyu al şimdi. Sen de aç kaldın herkesi de aç bıraktın.

Verifiedanon

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sana az bile. İnşallah dolandırıcılığı yaymaktan hakkında işlem açılır. O zaman görürsün up up nasıl oluyormuş. Milletin yediği üç beş yemeğin bedelini ödetsinler de gör.

• Haha
Tepkiler: leq

kogbsatis

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
AHJAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAH NASIL KUDURMUŞLAR. ULAN SİTEDEN 6 TL'YE GELİYOR GÜNDE KENDİME 2 TANE ALIYORDUM. NE KAYBEDERİM. ÇOK ALMAK İSTESEM SİZİN GİBİ DOLANDIRICILARDAN 9-10 TLYE ALIRIM :d:d:d KUDURUN

hackerpapaz

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bölüm seçmen gerekiyor(alttaki virtualx vesaire olan), her bölümde farklı fiyatlandırma var ve anyoperator olduğunda en ucuzunu gösteriyor ama stokta o olmadığında daha pahalısını alması gerekiyor, bu yüzden o hatayı alıyorsun
Haftalardır deniyorum ya hiçbir şekilde alınmıyor. Binlerce stok varken de alınmıyor alttaki operatörlerden de alınmıyor

kogbsatis

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
beyler methodu çözeceğim merak etmeyin

asdasfqq

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
5sim e girebilen var mı şu an? sayfa yüklenemiyor loading simgesi fütursuzca dönüp duruyor

kogbsatis

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
stok güncelleniyor diye yorumladım

kogbsatis

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Sana az bile. İnşallah dolandırıcılığı yaymaktan hakkında işlem açılır. O zaman görürsün up up nasıl oluyormuş. Milletin yediği üç beş yemeğin bedelini ödetsinler de gör.
aynen ibanını veren sizler yakalnmıcaksınız ben yakalanacağım :D

kodverin

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Bugün yeni numaralar eklenecek sanırım güncellemeye girdi site

Firat11

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
Stok eklendiği felan yok geçen gün trx ödeme yönteminde sorun çıkmıştı çoğu kişinin ödemesi kalmisti az önce site açıldı onun ödemelerini yapmışlar 20 tane no denedik stok hala yok

wuenx

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
5sim numara vermiyor bumm

kogbsatis

Kayıtlı Üye
Ticaret puanı - 0%
0   0   0
AHAHAHHAHAHAHAH nasıl kuduruyorlar. sanki babasının hayrına indirim oluyor. beyler farklı bir panel buldum ve TR sms onayına 0.12 cent ödüyorum. sadece kendim için kullanıyorum ve henüz hiç stok sorunu yaşamadım. bakıyorum da hiçbir satıcıda kod kalmamış. ben ücretsiz sistemi anlatırsam bu sefer satıcılar siteyi keşfedicek. biraz daha ağlasınlra bakalım belki siteyi paylaşırım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...